“Ritums” aicina uz Miķeļdienas pasākumu

24. Septembris, 2019

29. septembrī no plkst.12.00 līdz 15.00 Kultūras un tautas mākslas centrs “Ritums” aicina Rīgas iedzīvotājus un viesus uz Miķeļdienai veltītu pasākumu “Apjumības Ritumā”, KTMC “Ritums” filiālē Ieriķu ielā 43A.


Rudens saulgrieži, danči, garda zupa, koncerts, Latvijas lauku labumi, radošās darbnīcas un interesanti amatnieku darbu demonstrējumi – tas viss iepriecinās apmeklētājus tradicionālajā Miķeļdienas pasākumā!

Kā ierasts, svinot rudens saulgriežus un amatiermākslas kolektīvu darbības jaunās sezonas sākumu, apmeklētāji varēs baudīt koncertu, piedalīties dančos, rotaļās un radošajās darbnīcās, nogaršot rudens zupu un iepirkties Latvijas lauku labumu tirdziņā. Koncertā tautas melodijas izdziedās folkloras kopas “Skandinieki”, “Grodi”, “Savieši”, “Garataka”, “Berendejka”, “Laiva”, “Lāns” un vīru koris “Tēvzeme”, ar dančiem un tautas dejām svinību apmeklētājus iepriecinās Rīgas Danču klubs, bērnu deju kolektīvs “Kamolītis”, jauniešu deju kolektīvs “Imanta” un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Rits”.

Pasākuma laikā ikvienam būs iespēja iepazīties arī ar KTMC “Ritums” tautas lietišķās mākslas studijām, kuru meistari un dalībnieki demonstrēs prasmes, kuras iespējams apgūt darbojoties studijās – aušanu, smalkus rokdarbus, ādas apstrādi, metāla apstrādi, dažādus pinumus.

Foto: publicitātes