10 Ziemassvētku dāvanas no Doma laukuma tirdziņa

20. Decembris, 2019

Dāvanu meklēšanai ģimenei un draugiem nevajadzētu radīt galvassāpes – it īpaši tik maģiskā laikā. Dāvanas ir vērts iegādāties jau laikus un vislabāk – pasakainajā Doma laukuma tirdziņā, tad šis process sagādās patiesu prieku. Mēs esam sagatavojuši jums nelielu dāvanu ceļvedi katrai gaumei un iedvesmai.


1.Trakulīga šalle radošajiem un optimistiem

Ar vienu (vai pāris) veiklu rokas kustību šis juceklīgais vilnas kamols pārvēršas par spilgtu šalli, kas spēj padarīt krāsainu mūsu pelēko ziemu. Tās ir daudzās un dažādās krāsās!

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

2.Kafija ar pievienoto vērtību tiem, kas vēlas palīdzēt

Kafijas projekts “Kurts” nosaukts zēna ar īpašām vajadzībām vārdā – savos septiņos gados Kurts nevar sarunāties un staigāt. Lai palīdzētu Kurtam, viņa mīlošā ģimene Rīgā atvēra vairākus kafijas namiņus, kuros var izdzert kafijas krūzīti vai iegādāties smaržīgo kafijas paciņu kā dāvanu. Ienākumi no kafijas pārdošanas palīdzēs zēnam sarūpēt visnepieciešamāko – līdzekļus atpūtai, rehabilitācijai un pienācīgas nākotnes nodrošināšanai.

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

3.Vairākkārt izmantojams iepakojums ar bišu vaska smaržu zaļi domājošajiem

Par to, ka ir jāsamazina vienreizlietojamās plastmasas daudzums, neviens vairs nestrīdas. Tirdziņā jūs varat atrast vairākkārt izmantojamu produktu iepakojumu, piemēram, sieram vai sagrieztiem dārzeņiem, un maisiņus līdzi ņemamām sviestmaizēm.  

Foto: Riga.lv

4.Noderīgas virtuves lietiņas komforta cienītājiem

Tirdziņā vairākās vietās var nopirkt skaistus virtuves cimdus un paliktņus karstiem traukiem. Te noteikti var atrast to, kas būs gan noderīgs, gan izdaiļos māju.

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

5.Cienasts tiem, kam rūp veselība

Citrons, rabarberu sula, čili pipari... Izklausās kā superlīdzeklis imunitātes stiprināšanai! Tirdziņā var atrast saldumus, kas palīdzēs saglabāt veselību pat ziemas aukstumā.

Foto: Riga.lv

6.Medus saldummīļiem

Nu, protams, te ir arī dabiskais medus. Šāda dzeltena burciņa spēs iepriecināt gan kādu kolēģi, gan labu draugu.

Foto: Riga.lv

7.Sveces īstu lietu cienītājiem

Tirdziņā ir milzumdaudz sveču – ir sniegbaltas sojas sveces, ir ar kaltētiem ziediem, daudzkrāsainas, visdažādāko formu un izmēru. Mūsu iecienītākās ir šīs dzintarkrāsas ar vārdos neizsakāmu smaržu. Atliek tikai izvēlēties!

Foto: Riga.lv

8.Mozaīka pašiem mazākajiem dabas mīļotājiem

Vienā iepakojumā – vairākas apdraudēto sugu pārstāvju figūriņas. Rotaļlietas ir roku darbs, tās izgatavotas Latvijā, un noteikts procents no pārdotajiem līdzekļiem tiek novirzīts labdarībai.

Foto: Riga.lv

9.Adīti dūrainīši salīgajiem

Ziemassvētku tirdziņš nebūtu īsts bez latviešu daiļamatniecības izstrādājumiem. Šeit dāvanām var atrast siltas zeķes, šalles vai dūraiņus.

Foto: Riga.lv

10.Stikla rotas skaistuma cienītājām

Stikla rotas darina pērļu meistare Laura. Stikla pērlītes ir rūdītas, tāpēc dāvana iepriecinās tās īpašnieci ilgus gadus!

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv