11. novembra krastmala kļūs par izpriecu parku

16. Augusts, 2017

Sestdien, 19. augustā, Rīgas svētkos 11. novembra krastmala no plkst. 13.00 līdz pat 23.15 tiks pārvērsta par Daugavmalas parku, uz tā skatuves uzstāsies iemīļotas mūziķu grupas un solisti. Svētku apmeklētāji varēs vērot Rīgas dārzu un parku čaklo apsaimniekotāju tehnikas parādi, velotriāla meistaru trikus, floristu paraugdemonstrējumus, ledus skulptūras veidošanu, piedalīties šaha spēles turnīros, kā arī tikties romantiskā gaisotnē Daugavmalas parkā.


Bet no plkst. 12.00 līdz 23.15 ikviens aicināts apmeklēt amatnieku tirdziņu Akmens tilta pusē.

Svētku programmā sestdien, 19. augustā, plkst. 13.00 apmeklētāji aicināti vērot Rīgas dārzu un parku čaklo apsaimniekotāju un tehnikas parādi, plkst. 13.20 notiks vēlā brīvdienu rītu aerobika kopā ar Andžeja Grauda bungu skolas grupu “The Clicks”.

Velotriāla paraugdemonstrējumi - no plkst. 14.00, kamēr uz skatuves šajā laikā muzicēs trio “3 Live Project”.

Īpašs priekšnesums Daugavmalas parkā būs vērojams plkst. 14.50 un plkst. 17.50 – atzīmējot 20. gadadienu kopš Rīgas un Sudžou pilsētas Ķīnas Tautas Republikā sadraudzības nodibināšanas, šī gada Rīgas svētkos uzstāsies Sudžou dejotājas ar dejas priekšnesumu “Taihu ezera ritmi”. Ķīnā iecienītā publiskā Skvēru deja apvieno vingrošanas un dejas elementus. Klasiskais dejas “Taihu ezera ritmi” izpildījums tradicionālajos kipao kostīmos parāda ezera atšķirīgo viļņojumu dažādos gadalaikos.

Domājot par parkiem arī ziemā, sākot no plkst. 15.00, interesentiem būs iespēja vērot ledus skulptūras veidošanu, bet uz skatuves uzstāsies grupa “Very Cool People” un solisti Evilena Protektore, Dināra Rudāne un Ivo Grīsniņš – Grīslis, ka arī grupa Musiqq.

Detalizēts 11. novembra krastmalas pasākumu saraksts pieejams šeit.