16. novembrī noritēs pludmales volejbola turnīrs "Skanstes Kauss"

11. Novembris, 2019

Viens no gaidītākajiem pasākumiem tumšajā novembra laikā ir gaismas festivāls “Staro Rīga”, kas pilsētā rada īpašu atmosfēru. Festivāla ietvaros ierasti arī pludmales volejbola laukumos tiek uzburta  “Staro Rīga” noskaņa ar neparastu apgaismojumu un skaņu turnīrā “Skanstes kauss”.


Turnīrs “Skanstes kauss” norisināsies sestdien, 16.novembrī no plkst.16.00, “O-Sands” pludmales volejbola laukumos (Grostonas ielā 6b).

Ieviešot jaunu turnīru dinamiku, šogad “Skanstes Kauss” norisināsies SAND-BAND formātā (pēc side out principa). Aicinām turnīrā pieteikties gan sieviešu, gan vīriešu komandas.

Komandu skaits ir ierobežots. Pieteikumi tiek pieņemti: ej.uz/SkanstesKauss19 līdz 14.novembra plkst.15.00 vai līdz būs pieteikušās 24 komandas.

Bez īpašajiem gaismas un skaņas efektiem pludmales volejbola laukumā svētku atmosfēru radīs pasākuma īpašais viesis - komiķis Rūdolfs Kugrēns, kurš iesildīs dalībniekus un turnīra viesus aizraujošam vakaram. Uz pasākumu tiek aicināti visi interesenti, arī tie, kas paši pludmales volejbola laukumos neatradīsies, jo viesus priecēs arī dažādas aktivitātes ārpus pludmales volejbola laukumiem.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Maxima, Isostar Latvija, Pafbet.lv un Radio Bārs.