16. novembrī notiks Namiņu darbnīca bērniem un vecākiem

13. Novembris, 2019

16. novembrī plkst. 11.00 pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni kopā ar vecākiem un vecvecākiem ir aicināti uz Namiņu darbnīcu Raiņa un Aspazijas mājā Baznīcas ielā 30.


Namiņu darbnīcā iepazīsim Aspazijas dzejas tēlu krāšņās pasaules un atraisīsim savu fantāziju. Atradīsim zīmīgus tēlus Aspazijas dzejoļos. Celsim tiem namiņus no segām, galdiem un dažnedažādiem materiāliem. Izdomāsim savus stāstus par Aspazijas dzejas tēliem un paši radīsim jaunus tēlus.

Namiņu darbnīca ir viena no deviņām nodarbībām ģimenēm, kas no aprīļa līdz decembrim notiek Raiņa un Aspazijas mājā. Piecas mākslinieces - Ilze Aulmane, Ieva Baumgarte, Līva Kaprāle, Ella Mežule un Eva Vēvere -, izmantojot dažādas tēlotājmākslas veidus (grafiku, glezniecību, tekstila dizainu u.c.) un rosinot bērnus un vecākus iepazīt Aspazijas un Raiņa tekstus, sniegs iespēju ģimenēm radoši darboties kopā, veidojot savus mākslas darbus.

Darbnīcas ilgums ir 2 stundas. Dalībnieku vecums - no 3 līdz 100 gadiem. Vecāki un vecvecāki aicināti līdzdarboties.

Lūdzam pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pastu dora.pauzere@memorialiemuzeji.lv vai zvanot pa tālruni 29239472. Ieeja ģimenēm ar bērniem - 3.00 EUR.

Foto un video materiāli tiks publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

Vairāk informācijas: www.memorialiemuzeji.lv