17. augustā ieeja Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā būs - bez maksas!

13. Augusts, 2019

Sestdien, 17. augustā, no 11.00 - 17.00 Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā norisināsies Rīgas svētku pasākums „Kur mājo Rīgas stāsti un leģendas”.


Programmā dažādas aktivitātes atpūtai un izziņai: izstāde ‘Rīgas senās leģendas”, ekskursijas “Ienākam rīdzinieku gadsimtu leģendās” - 11.00 (latviešu un krievu val.), 13.00 (latviešu un angļu val.), 15.00 (pēc dominējošā pieprasījuma), bērniem - animācijas radošā darbnīca “Rīgas seno leģendu stāsti”, teatrālas improvizācijas un viktorīnas “Rīga un viņas brīnumainie noslēpumi”, fotosalons ar vēstures dvesmu “Es, tu, mēs Rīgā”.

Kolonnu zālē, Latvijas stāstnieku saietā “Rīgā stāsti ripo raiti” (no 12.00-17.00) būs pulcējušies stāstnieki no dažādiem Latvijas vēsturiskajiem novadiem, lai iepriecinātu klausītājus ar gariem un īsiem, smieklīgiem un aizkustinošiem, vai vienkārši aizraujošiem stāstiem par interesantām un nozīmīgām lietām, vietām, un cilvēkiem.

Piedaloties ekskursijā „Ienākam rīdzinieku gadsimtu leģendās” - 11.00 (latviešu un krievu val.), 13.00 (latviešu un angļu val.), 15.00 (pēc dominējošā pieprasījuma), varēs izzināt pilsētas un tās iedzīvotāju likteņgaitas cauri laikiem, ieklausoties Rīgas teikās, leģendās, nostāstos, vēstures faktos, kas glabā sevī seno rīdzinieku pieredzi, fantāziju, vēlmes, arī bailes un sajūsmu.

17. augustā ieeja muzejā - bez maksas.

Foto: publicitātes