17. jūlijā Spīķeros viesosies Sanktpēterburgas Jauniešu cirka apvienība “Rovesņik Na Neve”. Ieeja bez maksas

16. Jūlijs, 2019

Trešdien, 17.jūlijā, Spīķeru kvartālā viesosies Sanktpēterburgas Jauniešu cirka apvienība “Rovesņik Na Neve” ar aizraujošu laikmetīgā cirka izrādi.


Par ko būs šī izrāde? Ja nesēdi uz vietas, bet dodies ceļojumā, vienalga – pa īstam vai savos sapņos, tevi vienmēr gaidīs pārsteigumi, brīnumi, izaicinājumi, pārpratumi, tikšanās, šķiršanās, joki, bēdas, draudzība, mīlestība, asaras un smiekli… Visas šīs emocijas un piedzīvojumu kaleidoskopu Jauniešu cirka apvienība “Rovesņik Na Neve” atklās ar saviem specifiskajiem dotumiem, proti, cirka disciplīnu daudzveidību – akrobātiku, žonglēšanu, ekscentriku, ekvilibristiku, klaunādi. Tā būs izrāde par ceļojumu, par ceļojumu kustībā!

Jauniešu cirka apvienība “Rovesņik Na Neve” mājo Sanktpēterburgas Radošuma namā “U Voznesenskogo Mosta”. Bērnu un jauniešu interešu centrs darbojas jau 90 gadus, bet cirka skola – 35 gadus! Tā ir viena no titulētākajām cirka mākslas apmācības iestādēm un uzvaru skaits starptautiskos cirka konkursos un festivālos jau kļuvis nepārredzams. Starp tiem – galvenās balvas Krievijas, Francijas, Ukrainas, Izraēlas, Somijas, Lietuvas un, protams, arī Latvijas festivālos un konkursos. Liels ir arī skolas ieguldījums profesionālās cirka mākslas tālākvirzībā. Šobrīd jaunie profesionāļi strādā ASV, Kanādas, Krievijas lielākajās cirka apvienībās.

Izrādei, kuru skolas jauno profesionāļu apvienība “Rovesņik Na Neve” rādīs Spīķeru kvartālā, 17.jūlijā, jau ir aplaudējuši skatītāji dažādās pilsētās ne vien pašu valstī, bet arī Beļģijā, Izraēlā, Francijā un pavisam nesen – Vācijā un Somijā.

Sanktpēterburgas Jauniešu cirka apvienības “Rovesņik Na Neve” laikmetīgā cirka viesizrāde norisināsies trešdien, 17.jūlijā, Spīķeru kvartālā. Izrādes sākums plkst. 19.00. Ieeja bez maksas.