17. novembrī Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs aicina uz Ģimenes dienas programmu

15. Novembris, 2019

Svētdien, 17. novembrī, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs aicina uz Ģimenes dienas programmu valsts svētku noskaņā.


Pulksten 12.00 un 14.00 bērni kopā ar vecākiem gaidīti uz ekskursiju un vizuālu prezentāciju “Latvijas 1. un 101. gadskārta – toreiz un tagad”, lai iepazītu, salīdzinātu, pārdomātu. Ekskursija noritēs muzeja ekspozīcijā ar noslēguma vizuālo prezentāciju uz ekrāna Kolonnu zālē. Dalībnieki iepazīs Latvijas valsts pirmo pastāvēšanas gadu skarbo realitāti, uzzinās, kāda cilvēku rīcība un rakstura īpašības bija svarīgi faktori Latvijas izveidē, prezentācija Kolonnu zālē sniegs vizuālu priekšstatu, kādā situācijā bija Rīga Latvijas 1. gadskārtā 1919. gadā un kādu to redzam un izjūtam šodien, kad svinam mūsu valsts 101. gadskārtu. Ekskursiju – prezentāciju vadīs muzeja pedagogs, vēsturnieks Dāvis Vilcāns.

No 11.00 līdz 16.00 ģimenes radošā kopdarbībā varēs darināt apsveikumus Latvijai dzimšanas dienā, kā arī rast spēles un izziņas prieku, veicot uzdevumus Darba lapās "Meklējam atbildes muzejā!".

Ģimenes dienas apmeklējums - ar muzeja ieejas biļeti. Pirmsskolas vecuma bērniem un daudzbērnu ģimenēm ar "3+ Ģimenes karti" – brīva ieeja.