21. decembrī notiks īpaša fitnesa un aerobikas diena

20. Decembris, 2019

Sestdien, 21. decembrī, Rīgas Nacionālajā sporta manēžā (Kojusalas iela 9) no plkst. 10.00 līdz 16.00 notiks bezmaksas Rīgas fitnesa un aerobikas diena visai ģimenei „Rīga kustībā”. Īsi pirms Ziemassvētkiem Rīgas iedzīvotāji un viesi aicināti piedalīties sporta aktivitātēs, iepazīties ar fitnesa un aerobikas trenēšanās iespējām Rīgā, kā arī uzzināt vērtīgus uztura padomus.


Fitnesa un aerobikas dienas dalībniekus sagaida aktivitātēm piepildīta programma. Uz galvenās skatuves notiks vingrošanas nodarbības kā bērniem, tā senioriem. Būs iespēja izmēģināt deju kustības un cīņas elementus pieredzējušu treneru vadībā. Latvijā pazīstamie ielu vingrotāji demonstrēs savu meistarklasi un nodrošinās apmācības ikvienam interesentam. Viena no gaidītākajām aktivitātēm būs „ Nike Training Club” īpašā pirmssvētku fitnesa nodarbība. Savukārt ar uztura niansēm treniņu procesā un ikdienā iepazīstinās skrējēja, trenere un uztura speciāliste Anita Siliņa. Pasākuma noslēgumā visi interesenti aicināti piedalīties jogas nodarbībā, sagatavojot ķermeni un prātu Ziemassvētku noskaņai.

Paralēli galvenajai skatuvei notiks dažādas aktivitātes. Sadarbībā ar Latvijas Nūjošanas savienību tiks organizēta nūjošanas nodarbība. Bērni un jaunieši varēs piedalīties bērnu vieglatlētikas sacensībās. Interesentiem būs iespēja iepazīties ar dažādiem sporta atjaunošanās un rehabilitācijas ierīcēm un veidiem.

Pasākumā aicināti piedalīties gan aktīva dzīvesveida piekritēji, gan tie, kuri 2020. gadā apņēmušies uzsākt jaunas fiziskās aktivitātes.

Ieeja un dalība pasākumā ir bez maksas.

Fitnesa un aerobikas dienu „Rīga kustībā” organizē sporta klubs „Metroons” sadarbībā ar Rīgas pašvaldību un Izglītības, kultūras un sporta departamentu.