21.decembrī pie Kongresu nama - publiskās slidotavas atklāšanas svētki

16. Decembris, 2019

Sestdien, 21.decembrī, pie Rīgas Kongresu nama notiks Rīgas publiskās slidotavas atklāšanas svētki. Ikviens tiek aicināts piedalīties dažādās aktivitātēs pie slidotavas – iesaistīties radošajā darbnīcā, fotografēties ar pasaku varoņiem - ziemas meža zvēriem, baudīt tēju un gardās piparkūkas, vērot slidošanas paraugdemonstrējumus, kā arī laikā no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00 slidu nomas pakalpojumu izmantot bez maksas!


Atklāšanas svētkos ir gaidīts ikviens – gan liels, gan mazs. Mazos slidotājus sagaidīs Meža zvēru instruktori, ar ko kopā bērni varēs slidot un doties rotaļās. Pasākuma atklāšanā būs iespēja vērot arī paraugdemonstrējumus, ko rādīs prasmīgi slidotāji, bet blakus slidotavai varēs darboties radošajā stūrītī un veidot ziemai un Ziemassvētkiem raksturīgus rokdarbus. Laikā no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00 pie slidotavas darbosies slidu noma, kur ar personu apliecinošu dokumentu slidas varēs iznomāt bez maksas!

Foto: publicitātes

Atklāšanas svētku laikā dalībniekiem būs iespēja cienāties ar siltu, dabīgu tēju un ar mīlestību gatavotām mājas piparkūkām.

Iepriekšēja reģistrācija dalībai publiskās slidotavas atklāšanai nav nepieciešama.

Foto: publicitātes

Pasākumu piedāvā Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.