24. novembrī notiks Rīgas starptautiskā sieviešu kluba labdarības tirdziņš

22. Novembris, 2019

24. novembrī, no 11:00 līdz 16:00, viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvija (Elizabetes ielā 55) notiks Rīgas starptautiskā sieviešu kluba (IWCR) “Labdarības tirdziņš 2019”.


Tas ir lielākais multikulturālais pasākums Rīgā, kura laikā tiek pārstāvētas 40 dažādas kultūras. To ik gadu apmeklē tūkstošiem vietējo iedzīvotāju un starptautiskās sabiedrības pārstāvju. Labdarības tirdziņā ieeja ir bez maksas, un šeit ikviens var iepazīt un iegādāties dažādu valstu tradicionālos produktus.

“Nāciet uz Labdarības tirdziņu un atbalstiet labdarības organizācijas! Jums būs iespēja iegādāties unikālus produktus no visas pasaules. Labdarības tirdziņā tiek izcelta individualitāte un radošums, veicināta dažādu kultūru un nāciju pārstāvju komunikācija un dota iespēja iegādāties to, ko nevar nopirkt lielveikalos. Gan vietējie iedzīvotāji, gan Latvijā dzīvojošie starptautiskās sabiedrības pārstāvji novērtē iespēju satikt un iepazīt dažādus cilvēkus no visas pasaules ”, saka IWCR prezidente Līga Kukaine.

Labdarības tirdziņu rīko Rīgas starptautiskais sieviešu klubs. To atbalsta ārvalstu vēstnieki Latvijā un viņu ģimenes, kā arī spēcīga starptautiskā kopiena, kas dzīvo Latvijā. Tirdziņā ikvienam ir iespēja gūt starpkultūru komunikācijas pieredzi, nobaudīt dažādu kultūru tradicionālos ēdienus un dzērienus, kā arī iegādāties Ziemassvētku dāvanas savai ģimenei un draugiem – dažādus rokdarbus un amatniecības izstrādājumus, rotaļlietas un delikateses no visas pasaules.

“Tirdziņā varēsiet sastapt vairāk kā 150 dalībniekus: ārvalstu vēstniecību un labdarības organizāciju pārstāvjus, rokdarbu darinātājus un vietējo skolu korus. Šeit būs iespēja nobaudīt daudzveidīgus ēdienus un dzērienus. Pat ja nenopirksiet jaunu somiņu vai mākslas darbu, pilnīgi noteikti gūsiet priekšstatu par to, ko nozīmē iepirkšanās starptautiskā tirdziņā. Bez tam, “Laimes akā” un klusajā izsolē, kur tiks piedāvāti tirgotāju ziedotie priekšmeti, varēsiet iegūt savu īpašo mantu”, saka Labdarības tirdziņa organizatore un IWCR Valdes locekle Kerstina Šteinberga.

Lai iegūtu naudu Latvijas labdarības organizāciju vajadzībām, Rīgas starptautiskais sieviešu klubs (IWCR) Labdarības tirdziņu rīko katru gadu. 2018.gada pasākumā tika iegūti vairāk kā 45 000 EUR, kas šogad tiek izlietoti četrpadsmit Latvijas labdarības organizāciju vajadzībām un īpašiem projektiem.

Vairāk informācijas: www.iwcr.lv.