24. oktobrī noritēs grantu programmas “Atspēriens” ietvaros iesūtīto ideju izvērtēšanas pasākums

21. Oktobris, 2019

Grantu programma "Atspēriens" ir noskaidrojusi desmit 2019.gada finālistus, tie ir SIA ARConstruction, SIA DzĪB Pārvaldnieks, SIA EVLAB, SIA FOREN, Technology, SIA KONG MOBILITY, SIA Luksts, SIA MOBIO, SIA ParVaiPret.lv, SIA Servix grupa, SIA SIZZAPP. Finālistu idejas publiski vērtēs sabiedrībā pazīstami profesionāļi uzņēmējdarbības jomā.


Vienai idejai tiks piešķirti 25 000 EUR lieli granti, bet kopumā paredzēts atbalstīt 3 inovatīvas idejas.

"Atspēriens" konkursa viedpilsētu ideju vērtēšanas pasākums notiks šī gada 24. Oktobrī, plkst.18:00, Latvijas Universitātes Zinātņu mājas konferenču zālē "Alfa" (Jelgavas ielā 3, Rīgā). Pasākumu apmeklēt ir aicināts ikviens interesents un līdzjutējs!
Rīgas dome kopš 2009.gada īsteno grantu programmu "Atspēriens", kuras mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā, kā arī sekmēt jaunas uzņēmējdarbības un uzņēmēju produktu popularitāti. Kopš 2009.gada "Atspērienam" pieteikušies vairāk kā 1700 dalībnieki, no kuriem 160 saņēmuši atbalstu.

Grantu programmu "Atspēriens" administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments.

"Atspēriens" aktualitātēm sekot līdzi var interneta vietnē www.atsperiens.lv, sociālajās vietnēs Twitter (@Atsperiens) un Facebook (Grantu programma "Atspēriens").