28. augustā Pludmales lasītavā viesosies rakstniece Linda Nemiera

27. Augusts, 2019

28.augustā plkst.18.00 RCB Pludmales lasītavā Lucavsalā notiks  noslēdzošais Kultūras trešdienu pasākums, kurā aicinām uz tikšanos ar rakstnieci Lindu Nemieru.


Latviešu rakstniece Linda Nemiera (1981) pārstāv populāro pilsētas fantāzijas žanru, kurā mistiski un aizraujoši notikumi risinās tepat Rīgā un Latvijā, bet galvenie varoņi ir apveltīti ar noslēpumainām spējām.

Linda ir rīdziniece, studējusi Latvijas Universitātes Vadības un Ekonomikas fakultātē, un gandrīz desmit gadus strādājusi mārketinga jomā dažādos starptautiskos uzņēmumos. Rakstniecībai Linda pievērsās 2008.gadā, kad ar savu pirmo fantāzijas žanra romānu piedalījās apgāda “Zvaigzne ABC” izsludinātajā konkursā “Oriģinālliteratūra bērniem un jauniešiem”. Par savu pirmo darbu “Vilcenes stāsts” autore saņēma “Lielo lasītāju balvu 2011”. Linda Nemiera ir bijusi starp desmit bibliotēkās lasītākajiem autoriem

Sliktu laika apstākļu gadījumā pasākumi var tikt atcelti vai pārcelti uz Rīgas Centrālo bibliotēku (Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā).Tālrunis uzziņām: 25992395.