3.augustā Imantā notiks Dubultprieka tirdziņš

2. Augusts, 2019

3.augustā, Jūrmalas gatvē 76, no plkst. 10:00 līdz 16:00 norisināsies otrais Dubultprieka tirdziņš.


Tā ir iespēja ikvienam atbrīvoties no lietām, kas pašam vairs nerada prieku un atbrīvot dzīves telpu jaunām lietām, kuras iepriecina. Tā ir vieta, kur iegādāties sev vajadzīgas lietas lētāk, kā veikalos.

Tirdziņš notiek brīvā dabā. Pārdevēji tirdziņā ierodas ar savām automašīnām un no to bagāžniekiem tirgo dažādas lietas - apģērbus, apavus, velosipēdus, lustras, mēbeles, spoguļus, interjera priekšmetus, bērnu ratus, autokrēsliņus, sadzīves tehniku, datortehniku, visu dārzam, stādus, kosmētiku, grāmatas, personīgās kolekcijas, u.c.

Tirdziņa formāts noskatīts UK, bet Latvijā vēl nav tik populārs. Ja laika apstākļi atļaus, bērni varēs izklaidēties piepūšamās atrakcijās, dzert saldējumu kokteiļus, bet pieaugušie baudīt kafiju un uzkodas.

Šogad plānots vēl viens šāds pasākums - 7. septembrī, kura laikā, sadarbībā ar biedrību Labdarības Lapa, tirdziņā būs iespēja atbalstīt mazturīgās un trūcīgās ģimenes, ziedojot apģērbus, apavus u.c. lietas, kas ir labā stāvoklī.

Plašāku informāciju par pasākumu norisi, kā arī pārdevēju pieteikuma anketu var atrast: https://www.facebook.com/dubultpriekatirdzins/