3. augustā Kalnciema kvartāla notiks aksesuāru tirgus

30. Jūlijs, 2019

3. augustā plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla Aksesuāru izpārdošanas tirgus būs veltīts visu veidu aksesuāriem – lieliem un maziem, karināmiem un spraužamiem, kabināmiem un sprādzējamiem.


Vairāk nekā 100 Baltijas modes zīmoli izpārdos neizpirktas vasaras kolekcijas ar atlaidēm līdz 50%, tomēr ar katru tirgotāju varēs kaulēties par labāko cenu.

Pirmo reizi piedalīsies “Wims” ar Latvijā ražotiem apaviem, kas piedāvā pieredzējušu kurpnieku kvalitāti ar mūsdienīgu dizainu. Priecājamies, ka arvien jauni zīmoli domā par ilgtspēju – “PETit accessories” piedāvā upcycle rotas no PET pudelēm. Katru gadu īpaši Aksesuāru izpārdošanas tirgū pie mums ciemojas itāļu kvalitātes un dizaina apavi “LILMILL”, kurus iecienījušas daudzas rīdzinieces. Tirgū “LILMILL” līdz pēdējam pārim izpārdos vasaras apavus ar -50% atlaidi. Būs arī “June9” ar dažāda izmēra somām un kurpēm. Būs pieejams arī smalks roku darbs un sudraba rotas no “AUGUSTE”.

Izvēlētos aksesuārus varēs pieskaņot skaistām kleitām no “Boka clothes” – tās ražotas tikai vienā eksemplārā, un košas krāsas varēs meklēt pie populārā Latvijas zīmola “ZIB”. Bērnu apģērbu piedāvās “Tiny Bunny” un “Hebe”. Būs padomāts arī par dizainu un mājas interjeru, piemēram, “Kaltene” piedāvās vēsturisko plakātu reprodukcijas no Latvijas Nacionālās bibliotēkas arhīviem.

Plkst. 12.00-14.00 lietuviešu māksliniece Aurelija Šiupienienë no zīmola “Gera Aura” kopā ar bērniem ābeļdārzā taisīs dizaina koka aksesuārus.

Uz galerijas jumta par mūziku rūpēsies mūsu īpašā viešņa – Nina Elektrichka, kas savu mūziku raksturo kā “atmosfēriski eleklektisku elektroniskās mūzikas ceļojumu”. Viņa spēlēs pār koku galotnēm no galerijas jumta, lai dzird viss Āgenskalns!