3. novembrī Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā notiks Ģimenes diena

1. Novembris, 2019

Svētdien, 3. novembrī, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs aicina uz Ģimenes dienas programmu "Darboties Latvijas labā – savas valsts sākumā".


Programmā - pulksten 12.00 un 14.00 - ekskursija "Viņi cēla Latviju", no 11.00 līdz 17.00 - radošās darbošanās vieta bērniem kopā ar vecākiem "Latvija - manas mājas", kā arī uzdevumi visai ģimenei Darba lapās "Meklējam atbildes muzejā!".

Ekskursijas "Viņi cēla Latviju" gaita noritēs izstādēs "Nosargātā Rīga. Bermontiādei - 100" un "Kur gūšu Latvijas spēku?" (A.Brigadere), kā arī ekspozīcijā "Rīga - Latvijas Republikas galvaspilsēta. 1918.g. - 1940. g.". Ekskursiju vadīs muzeja pedagogs, vēsturnieks Mārtiņš Kazainis. Ekskursijas gaitā bērni un jaunieši varēs gūt priekšstatu par Latvijas valsts veidošanās laiku, salīdzināt savu ikdienu ar tā laika dzīves reālijām Latvijā, kā arī, uzklausot vēstures stāstus, iepazīt ievērojamas personības, kuru darbs un darbība būtiski palīdzēja jaunajai Latvijas valstij tapt un augt.

Foto: publicitātes

No 11.00-17.00 radošās darbošanās vietā "Latvija - manas mājas", kas paredzēta bērnu un vecāku kopā darīšanas priekam, bērni varēs zīmēt muzejā gūtos iespaidus, ieskicēt savu vīziju par nākotnes Latviju, kā arī ievingrināt roku un izdomu jaunu koka mājiņu būvēšanā.

Ģimenes dienas apmeklējums - ar muzeja ieejas biļeti. Pirmsskolas vecuma bērniem un daudzbērnu ģimenēm ar "3+ Ģimenes karti" - brīva ieeja. Ieejas maksa muzejā: EUR 5.00, skolēniem - EUR 1.00, pensionāriem EUR 3.00, studentiem - EUR 3.00, Ģimenes biļete (1-2 pieaugušie un 1 vai vairāk bērnu līdz 18 gadu vecumam) - EUR 7.00.

Foto: publicitātes