5. decembrī Rīgā noritēs konference, kas veltīta ielu sporta kustībai

21. Novembris, 2019

Viena no Eiropā lielākajām ielu sporta kustībām “Ghetto Games” jau trešo gadu rīkos vienīgo ielu sporta konferenci Eiropā “Medicines for World's Ghettos”. Konference notiks 5. decembrī.


Konferences laikā dalībniekiem būs iespēja dzirdēt jomas profesionāļu viedokļus un pieredzes stāstus par ielu sporta infrastruktūru, sociālo ietekmi uz sabiedrību, ielu sporta attīstības tendencēm Eiropā un pasaulē.

Uz “Medicines for World's Ghettos” konferences skatuves šogad uzstāsies 23 pieredzes bagāti runātāji no 18 Eiropas valstīm, daloties ar saviem stāstiem, izaicinājumiem un veiksmes faktoriem. Organizatori uzskata, ka ielu sports ir efektīva platforma darbā ar jauniešiem, kas palīdz ne tikai jauniešus iesaistīt sportiskās aktivitātēs, bet arī ir spēcīgs instruments sava rakstura veidošanai un vērtību nostiprināšanai.

Foto: publicitātes

Piedalīties konferencē īpaši tiek aicināti pašvaldību pārstāvji un valsts politikas veidotāji, aktīvie sporta notikumu un jaunatnes pasākumu organizatori, kā arī jaunieši, kuri savu nākotni saista ar pasākumu organizēšanu.

Konference paredzēta 5.decembrī no pl.9.00 - 18.00, klubā “First Mir” (Rīga, Andrejostas iela 5K-3).

Vairāk informācijas www.conference.ghetto.lv un reģistrēšanās konferencei līdz 1.12.2019.

Foto: publicitātes

Konferenci “Medicines for World's Ghettos” organizē jauniešu ielu kultūras un sporta kustība “Ghetto Games”.