8. novembrī NVO aicina apmeklēt bezmaksas konsultāciju dienu

24. Oktobris, 2019

Piektdien, 8. novembrī no plkst. 14.00 līdz 19.00 NVO namā (Rīgā, Ieriķu ielā 43A) NVO – biedrību un nodibinājumu pārstāvji laipni aicināti apmeklēt bezmaksas NVO konsultāciju dienu “Nāc un izzini!”, lai saņemtu padomus un atbalstu savām organizācijām svarīgos grāmatvedības, juridiskos un komunikācijas jautājumos.


NVO pārstāvjiem būs pieejamas šādas konsultācijas: NVO grāmatvedība, NVO juridiskie jautājumi un NVO komunikācija.
Par grāmatvedības jautājumiem konsultēs grāmatvedības un nodokļu konsultante Jadviga Neilande, ietverot jautājumus saistībā ar gada pārskatiem, finanšu uzskaiti, dokumentu noformēšanu, vienkāršā un divkāršā ieraksta grāmatvedības organizēšanu un citiem.

Par juridiskajiem jautājumiem konsultēs tiesību zinātņu doktore, vairāku nevalstisku organizāciju pārstāve, mācībspēks Latvijas augstskolās Kitija Bite. Konsultācijas aptvers jautājumus par NVO reģistrēšanas pamatdokumentiem, to izmaiņu fiksēšanu un reģistrāciju, dokumentu un līgumu noformēšanu.

Par komunikācijas jautājumiem konsultēs komunikācijas profesionāle, Latvijas asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem valdes locekle, mācībspēks Latvijas augstskolās Kristīne Tjarve. Interesenti varēs saņemt padomus par sabiedrisko attiecību instrumentiem, ko var izmantot ikdienā, lai veicinātu organizācijas vai kādas tēmas popularizēšanu – preses relīzēm un komunikāciju sociālajos medijos.

Šāda konsultāciju diena Rīgas biedrību un nodibinājumu pārstāvjiem NVO namā tiek rīkota otro reizi. Laipni aicinām izmantot šo iespēju un apmeklēt bezmaksas konsultācijas, lai rastu atbildes uz aktuāliem jautājumiem un padomus tālākai darbībai.

Aicinām iepriekš pieteikties.