Āgenskalna tirgus atsāks savu darbību 3.augustā ar āra tirdzniecību

26. Jūlijs, 2018

26. jūlijā, Āgenskalna tirgu apmeklēja Rīgas domes pārstāvji un tikās ar SIA „Kalnciema iela” vadītāju Kārli Dambergu, lai vēl pirms gaidāmās āra tirdzniecības atsākšanas, kas paredzēta 3. augustā, pārrunātu jautājumus par tirgus turpmāko darbību un iecerēm.


Āgenskalna tirgū saimniekojošā uzņēmuma SIA "Kalnciema iela" vadītājs Kārlis Dambergs pastāstīja, ka prioritāte tirgū tiks piešķirta Latvijā audzētām un ražotām precēm. Tiek plānots, ka noteiktas dienas tiks veltītas atsevišķiem produktiem, piemēram, zivīm.

Pašlaik projektētāji un inženieri veic pētījumus par vēsturiskajai tirgus ēkai un teritorijai nepieciešamajām investīcijām, tāpēc precīzu datu par to, cik lieli ieguldījumi nepieciešami, nav.

Foto: Riga.lv

Jau 3. augustā no plkst. 8.30 līdz 21.00 Āgenskalna tirgus apmeklētāji būs aicināti iepazīties un piepildīt grozus ar vietējiem tirgus labumiem, kā arī uzzināt visu par Āgenskalna tirgus nākotni, satikt savus kaimiņus, domubiedrus un ilgtspējīgu ideju aktīvistus un organizācijas.

Foto: Riga.lv

Savukārt sestdien, 4. augustā no plkst. 08.30 līdz 18.00 visu vecumu apmeklētāji aicināti vingrot, vērot ēdienu gatavošanas paraugdemonstrējumus un nogaršot Rīgas restorānu uz vietas gatavotus ēdienus, baudīt svaigi spiestas sulas un smūtijus no tirgū iegādātiem augļiem un dārzeņiem, kā arī vairāk uzzināt par vietējiem produktiem no Latvijas zemniekiem un mājražotājiem.

Foto: Riga.lv

Svētdien, 5. augustā no plkst. 08.30 līdz 18.00 tirgū notiks ģimenes diena, kur lieli un mazi aicināti piedalīties vairākās bezmaksas darbnīcās un meistarklasēs. Būs pieejami gardumi tieši bērniem. Āgenskalna tirgus pasākumos īpaši gaidītas būs vecmāmiņas un vectētiņi.

No 7. augusta tirgošanās āra teritorijā notiks no otrdienas līdz svētdienai no plkst. 7.30 līdz 19.00.