Aicina 5. un 10. klašu skolēnu vecākus veikt “Skolēna e-kartes” nomaiņu līdz 30. septembrim

16. Septembris, 2019

“Rīgas satiksme” aicina 5. un 10. klašu skolēnu vecākus un skolēnus sekot līdzi ”Skolēna e-kartes” statusa derīguma termiņam, kas redzams, reģistrējot braucienu sabiedriskajā transportā, kā arī veikt “Skolēna e-kartes” nomaiņu līdz 30. septembrim. Gadījumā, ja “Skolēna e-karte” nebūs nomainīta, no 1. oktobra tā nebūs derīga braukšanai Rīgas sabiedriskajā transportā.


Lai pieteiktu “Skolēna e-karti”, skolēna vecākam jāaizpilda pieteikums www.eriga.lv un “Skolēna e-karti” vecāki vai skolēns, kas sasniedzis 13 gadu vecumu, varēs saņemt kādā no sešiem ”Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu (pase vai eID karte) un veco “Skolēna e-karti”.

Lielās noslodzes dēļ šobrīd klientu apkalpošanas centros var veidoties rindas, tāpēc apmeklējumu klientu centrā aicinām pieteikt laikus “Rīgas satiksmes” mājaslapas sadaļā “E - pakalpojumi”.

“Skolēna e-karti” var saņemt skolēni, kuri mācās kādā no Rīgas pilsētas vispārējās izglītības iestādēm, kā arī tie skolēni, kuru dzīvesvieta ir deklarēta Rīgā, bet mācās ārpus Rīgas.