Aicina NVO iesaistīties kopīgas izstādes veidošanā

3. Oktobris, 2018

Ikviena Rīgā darbojošās nevalstiskā organizācija (NVO) tiek aicināta piedalīties kopīgā izstādes veidošanā, – noformējot planšeti, iepazīstināt ar savu organizāciju un popularizēt tās darbību.  


NVO nams aicina līdz š. g. 15. oktobrim atsaukties NVO, kuras vēlas iesaistīties un izstāstīt savas organizācijas tapšanas stāstu, atspoguļot  īpašus notikumus, sasniegumus vai nozīmīgus pavērsiena punktus organizācijas dzīvē.

Katrai NVO tiks piešķirta viena A1 izmēra kartona planšete, kuru noformēt, izvietojot  informāciju par savas NVO darbu, fotogrāfiju, aprakstu vai kādā citā radošā veidā! Noformējot planšetes, - aicinājums ņemt vērā, kas šis laiks aizrit Latvijas simtgades zīmē.

Izstāde kalpos par apliecinājumu tam, cik dažādas, - līdzīgas un atšķirīgas nevalstiskās organizācijas darbojas Rīgā, cik plašas ir to pārstāvētās darbības jomas un kāds spēks piemīt NVO paveiktajiem darbiem.

Kopīgi veidotā izstāde tiks atklāta 24. oktobrī un būs skatāma NVO namā (Ieriķu ielā 43A) līdz gada beigām. Pēc izstādes noslēguma organizācijas varēs planšetes saņemt savā īpašumā un izmantot turpmākai darbības popularizēšanai.

Pieteikšanās izstādei un plašāka informācija, rakstot uz e-pastu: nvonams@riga.lv    

Izstādi organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektors sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām. 

Kopīgi radīsim Latvijas valsts simtgadei veltītu un NVO darbību atspoguļojošu izstādi!