Aicina pieteikt pretendentus balvām „Zelta pildspalva” un „Zelta stipendija”

20. Augusts, 2019

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina skolas pieteikt pretendentus Rīgas pašvaldības balvai „Zelta pildspalva” un „Zelta stipendija”.


Lai izteiktu atzinību un apbalvotu Rīgas pašvaldības skolu pedagogus par ieguldījumu skolēnu mācību un audzināšanas darbā, kā arī, lai motivētu skolotājus darba kvalitātes paaugstināšanai, Rīgas pašvaldība piešķir „Zelta pildspalvas”, kā arī vienreizējas naudas balvas.

Savukārt Rīgas pašvaldības balvu „Zelta stipendiju” 1200 eiro apmērā piešķir izcilākajiem galvaspilsētasizglītības iestāžu absolventiem, par izcilām zināšanām un augstiem sasniegumiem valsts un starptautiskās mācību priekšmetu olimpiādēs, skolēnu zinātniski pētnieciskajā darbībā, sporta sacensībās, sabiedriskajā darbā un konkursos, tādējādi rosinot viņus intensīvam studiju darbam.

Nolikums un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē: www.izglitiba.riga.lv

Pieteikumi jāiesniedz līdz 2019. gada 2. septembrim Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā (Kr. Valdemāra ielā 5) 368. kabinetā.

Papildinformācija: Zane Doniņa - RD IKSD Izglītības pārvaldes Vispārējās izglītības skolu nodaļas galvenā speciāliste, tālr.: 67181395; mob. tālr.: 29223971.