Aicina pieteikt pretendentus konkursam „Rīgas sporta laureāts”

29. Novembris, 2019

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina pieteikt pretendentus konkursam „Rīgas sporta laureāts”, lai izvērtētu un apbalvotu labākos galvaspilsētas sportistus, sporta komandas un trenerus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem sportā.


Sporta laureāta pretendentus var pieteikt sporta biedrības un nodibinājumi, sporta izglītības iestādes un organizācijas, kuras savu darbību veic Rīgā. Konkursā ir noteiktas vairākas nominācijas: „Rīgas labākais sportists”, „Rīgas labākā sportiste”, „Rīgas labākais sportists ar īpašām vajadzībām”, „Rīgas labākā sporta spēļu komanda”, „Rīgas labākā komanda individuālajos sporta veidos”, „Rīgas labākais treneris”, „Gada notikums sportā”, „Sporto visi kopā”, kā arī „Uzlecošā zvaigzne sportā” un nominācija „Par mūža ieguldījumu sportā”.

Nominācijai „Sporto visi kopā” savus pretendentus var izvirzīt ne tikai sporta organizācijas, bet arī jebkurš Rīgas iedzīvotājs.

Nolikums un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē www.sports.riga.lv.

Pieteikumi konkursam jāiesniedz RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā (Kr. Valdemāra ielā 5, 2. Stāvā) līdz 2019. gada 12. decembrim plkst. 14.00.

Savukārt Rīgas iedzīvotāji pieteikumus nominācijai „Sporto visi kopā” var iesniegt gan RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, gan nosūtot aizpildītu pieteikumu uz e-pastu: iksd.sportjaun@riga.lv. Pieteikumi jāiesniedz līdz 12. decembrim plkst. 14.00.