Aicina pieteikties tirdzniecībai Miķeļdienas gadatirgū

30. Augusts, 2019

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina amatu meistarus – individuālos latviešu tradicionālās un mūsdienu lietišķās mākslas priekšmetu izgatavotājus un lauku saimniecībās audzētas ražas, kā arī siera, gaļas, maizes, zivju, biškopības produktu, dabīgās kosmētikas un pirts lietu individuālos ražotājus pieteikties tirdzniecībai Miķeļdienas gadatirgū, kas šogad risināsies 28. septembrī Rīgā, Doma laukumā, Herdera laukumā, Jaunielā, Jēkaba, Pils un Tirgoņu ielās.


Miķeļdienas gadatirgus Rīgā ir tradicionāls rudens ražas svētku pasākums, kurā apmeklētājiem līdz ar iepirkšanos ir iespēja baudīt arī kultūras programmu. Gadatirgū iespējams iegādāties amatnieku un tautas lietišķās mākslas meistaru izstrādājumus, kā arī nopirkt svaigas rudens ražas veltes, zāļu tējas, dabīgo kosmētiku un pirts lietas, gaļu, zivis, medu, maizi, sieru un citus gardumus.

Miķeļdienas gadatirgus organizators ir Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība. Pieteikties tirdzniecībai iespējams tikai elektroniski līdz 2. septembra plkst. 18.00, aizpildot pieteikuma veidlapu un nosūtot to uz e-pasta adresi avesol@riga.lv.

Tirdzniecības noteikumi, kā arī pieteikuma veidlapas pieejamas tīmekļa vietnēs www.kultura.riga.lv un www.avesol.riga.lv.

Papildinformācija par tirdzniecību Miķeldienas gadatirgū: Ilze Ozola, tālr. 67181059, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 vai pa e-pastu: avesol@riga.lv.