Aicina reģistrēties „Nakts braucienam”

3. Septembris, 2019

Sākusies reģistrācija „Nakts braucienam”, kas notiks sestdien, 14. septembrī, sākums plkst. 23.00.


Šogad „Naktsbrauciens” notiks Krasta ielā, starts un finišs būs pie tirdzniecības centra „Mols”. Trase būs 4 km gara, tā būs iekārtota Krasta ielā starp Dienvidu tiltu un Salu tiltu. Dalībnieki varēs veikt vienu vai vairākus apļus, un trase būs atvērta dalībniekiem līdz 15. septembra plkst. 1.00.

Pasākums tiek rīkots, lai sekmētu rīdzinieku un Rīgas viesu iesaistīšanos sporta aktivitātēs un popularizētu skrituļslidošanas, skeitborda un citu ekstrēmo sporta veidu kustību. „Nakts braucienu” atbalsta Rīgas pašvaldība, to organizē biedrība „Baltic Events” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

„Nakts braucienā” drīkstēs piedalīties, izmantojot skrituļslidas, skrituļdēļus un skrejriteņus. Dalība ar elektriskajiem skrejriteņiem un elektriskajiem skrituļdēļiem būs aizliegta. Bērniem līdz 16 gadu vecumam pasākumā atļauts piedalīties tikai kopā ar vecākiem vai aizbildņiem.

Reģistrēties „Nakts braucienam” var līdz 14. septembra plkst. 10.00 interneta vietnē: www.naktsbrauciens.lv

Reģistrācija ir bez maksas. Reģistrēties dalībai pasākumā būs iespējams arī 14. septembrī, no plkst. 17.00 līdz 22.00 TC „Mols” stāvlaukumā, kur atradīsies starta un finiša zona, kā arī notiks dažādas aktivitātes.