Aicina uz festivāla "Trīs zvaigznes" noslēguma koncertiem; ieeja ar bezmaksas ielūgumiem

24. Oktobris, 2019

Ar trim latviešu mūzikas koncertiem Orķestris "Rīga" noslēgs Latvijas valsts simtgadei veltītu festivālu "Trīs zvaigznes". Festivāls noritējis trīs gadus ar mērķi iespējami daudzveidīgāk un saistošāk interpretēt jau esošu un jaunradītu latviešu komponistu mūziku, veidojot koncertus, kas tematiski piesaistīti dažādām Latvijai aktuālām tēmām. Šajā gadā festivāls norisināsies laikā no 10. novembra līdz 18. novembrim.


Svētdien, 10. novembrī, plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī skanēs koncerts "Rīgas sargi mūzikā un kino". Koncerts tiek veltīts Rīgas atbrīvošanas simtgadei no Bermonta karaspēka, kas atzīmējama 11. novembrī.

Piektdien, 15. novembrī, plkst. 19.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notiks koncerts "Vēstules Latvijai". Koncerta programmā ietverti skaņdarbi, kas sacerēti to autoriem dzīvojot ārpus Latvijas.

Pēdējais festivāla "Trīs zvaigznes" koncerts "Vēstījums nākamām paaudzēm" simboliski vērsts ar skatu nākotnē un notiks 18. novembrī, plkst. 16.00 VEF Kultūras pilī. Tas iecerēts kā multimediāls projekts un dos vārdu jaunajiem komponistiem.

Ieeja koncertos ar bezmaksas ielūgumiem. Ielūgumus uz koncertiem "Rīgas sargi mūzikā un kino" un "Vēstules Latvijai" būs iespēja saņemt no 4. novembra darba dienās plkst. 12.00-14.00 Kronvalda bulvārī 8, 1. stāva vestibilā. Ielūgumus uz koncertu "Vēstījums nākamām paaudzēm" no 11. novembra darba dienās plkst. 12.00-14.00 Kronvalda bulvārī 8, 1. stāva vestibilā.

Festivālu rīko Orķestris "Rīga", atbalsta Rīgas dome.