Atklāts skriešanas seriāls Rīgas Tiltu skrējiens

18. Aprīlis, 2019

Otrdien, 16. aprīlī, vairāk nekā 160 dalībnieki devās distancē un piedalījās skriešanas seriāla “Rīgas Tiltu skrējiens” pirmajā posmā, kurā ikviens varēja gan skriet, gan nūjot un soļot. Pasākumam ir izvēlēta skaistā Lucavsalas dienvidu daļa, bet skrējiena maršruts ved pār Akmens un Salu tiltiem, dodot iespēju skrējējiem izbaudīt pilsētas skatu no Daugavas krastmalas, Zaķusalas un Lucavsalas.


Skrējiena trase ir izveidota tā, lai nebūtu jāšķērso ielu braucamā daļa, lai katrs dalībnieks justos droši un bez satraukuma varētu veikt visu distanci. Skrējiens bez laika kontroles ar iespēju uz starta doties no plkst. 16.30 līdz 19.00, pulcēja individuālus skrējējus, ģimenes, darba kolektīvus un draugus. Startēja gan dalībnieki, kas distanci veica skrienot, ātri soļojot, kā arī nūjotāji. Dalībnieka saņemtais starta numurs tiek piešķirts uz visu sezonu.

Savukārt bērnu distance bija izveidota uz Lucavsalas teritorijā, kur varēja veikt vienu līdz četrus apļus, atbilstoši savam vecumam un spējām. Priecēja, ka bērniem līdzi bija atbalstītāji – tēti, mammas un vecvecāki.

Lai gan pirmais posms jau aizvadīts, tomēr nekas vēl nav nokavēts. Jau nākamo otrdien, 23.aprīlī, no plkst. 16.30 līdz 19.00 Lucavsalā gaidīts ikviens, kurš vēlas skriet, nūjot un soļot, lai veiktu savus 100 kilometrus.

Startējot 10 posmos gandarījums būs ne tikai par fizisko aktivitāšu veikšanu, bet arī medaļa, ko rudenī svinīgā atmosfērā saņems katrs kā apliecinājumu, ka aktīvi pavadīti otrdienu vakari un noskrieti 100 kilometri.

Reģistrēties pasākumam, kā arī uzzināt vairāk par to, iespējams interneta vietnē: tiltuskrejiens.lv