Bezmaksas hendlinga nodarbību grafiks jūlijam

8. Jūlijs, 2019

Rīgas Domes Labklājības Departaments sadarbībā ar SIA OnPlate rīko Hendlinga jeb mazuļu aprūpes nodarbības! Ir aicināti visi interesenti! Piedalīties var jebkurš bērniņa aprūpētājs - mammas, tēti, vecvecāki vai auklīte.


Hendlings (no angļu val. handling) ir metode, kas māca, kā pareizi aprūpēt, darboties un komunicēt ikdienā ar mazuli. Tas ir pašu vecāku, tuvinieku roku darbs un pieskārieni savam bērnam, jau no pirmajām dzīvības dienām, kad tas ir īpaši svarīgi, jo bērns ir 100% atkarīgs no aprūpētāja.

Hendling tehnikas pielietošana mazina risku, ka bērnam veidosies asimetriska poza vai nepareizs muskuļu sasprindzinājums. Hendlingu vajadzētu apgūt un ikdienā pielietot visiem ģimenes locekļiem, kas darbojas ar mazuli.

Pareizi mazuli turot, ceļot, mierinot, ģērbjot un nesot uz rokām, veicot ikdienas aktivitātes var palīdzēt viņam apjaust un sakārtot savu ķermeni, droši iepazīt pasauli, ilgtermiņā nodrošinot simetrisku un pilnvērtīgu attīstību. Tādējādi bērns ir mierīgs, harmonijā, neveidojas saspringums, trauksme, kā rezultātā ieguvēja visa ģimene.

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes