Brīvdienas Rīgā: vegānu festivāls, urbānie dārza svētki un rokmūzika aerodromā

22. Augusts, 2019

Pēdējā vasaras nedēļa ir bagāta ar pasākumiem jebkurai gaumei. Tāpēc neaizmirstiet ieskatīties mūsu iknedēļas afišā, kur esam apkopojuši interesantākos pasākumus, kurus varat apmeklēt kopā ar…


1.Ar visu ģimeni

Kalnciema kvartāla tirgus

Kalnciema kvartāla tirdziņos katru sestdienu latviešu zemnieki piedāvā pircējiem vietējos gardumus, bet amatnieki – unikālus izstrādājumus. Bērni var piedalīties bezmaksas radošajās darbnīcās un vizināties raibā karuselī. Tirgus ir tematiski piemērots sezonas aktuālajiem svētkiem un tā laikā norit koncerti, bērnu grāmatu atklāšanas, izstādes, brīvdabas izrādes un citi pasākumi.

KUR? Kalnciema iela 35

CIK? Bezmaksas

Izstāde “Tomātu parāde”

Foto: publicitātes

No 21. līdz 25. augustam Latvijas Dabas muzejā noritēs izstāde “Tomātu parāde 2019”. Šā gada ekspozīcijā būs apskatāmas simtiem tomātu šķirnes, lielākā daļa no tām Latvijā izstādītas pirmo reizi. Kā vienmēr, apmeklētāji varēs iegādāties iecienītāko šķirņu sēklas un pakonsultēties ar speciālistiem.

KUR? Kr. Barona iela 4

CIK? 1-2,20 eiro

Spīķeru krāmu tirgus

24. augustā Spīķeru kvartālā noritēs kārtējais vasaras sezonas krāmu tirgus. Tajā būs iespējams iegādāties sadzīves priekšmetus, traukus, mēbeles un daudz ko citu.

KUR? Maskavas iela 8

CIK? Ieeja bez maksas

Cirka festivāla “Brīnumu pilna pasaule” galā priekšnesums

Foto: publicitātes

25. augustā Maskavas namā noritēs 13. Starptautiskā cirka festivāla “Brīnumu pilna pasaule 2019” galā priekšnesums. Tajā piedalīsies visu festivāla dalībvalstu labākie pārstāvji.

KUR? Marijas iela 7

CIK? 5-7 eiro

Festivāls “Street Food”

28. augustā Kalnciema kvartālā noritēs festivāls “Street Food”, kas vasaras sezonā noritēs katru trešdienu. Festivāla pasākumos var satikt interesantus sabiedriskās ēdināšanas jomas profesionāļus un entuziastus, nogaršot uz vietas pagatavotos ēdienus, atpūsties svaigā gaisā, izbaudīt mūziku un pavadīt laiku ģimenes vai draugu lokā. Paredzētas arī izklaides bērniem.

KUR? Kalnciema iela 35

CIK? Ieeja bez maksas

Sacensības “Riteņvasara”

Foto: publicitātes

Fizisku aktivitāšu, veselīga dzīvesveida, velosporta, aktīvās atpūtas un bērnu un jauniešu lietderīgas laika pavadīšanas popularizēšanai katru trešdienu Uzvaras parka trasē noritēs sacensības bērniem un jauniešiem dažādās velosipēdu klasēs kā arī skrituļslidošanā. Aicināti tiek arī vecāki.

KUR? Uzvaras parks

CIK? Bezmaksas

Kultūrtelpas “Strops” pasākumi

Augustā kultūrtelpa “Strops” aicina ikvienu interesentu uz bezmaksas pasākumiem – deju vakariem, izglītojošām lekcijām, priekšnesumiem un meistarklasēm, noritēs radošas tikšanās. Visi pasākumi ir bez maksas. Kultūrtelpas sezona noslēdzas 7. septembrī.

KUR? Dažādās Rīgas vietās

CIK? Bezmaksas

2.Ar draugiem

Festivāls “Roka vilnis”

Foto: publicitātes

24. augustā Spilves lidlaukā otro reizi noritēs brīvdabas festivāls “Roka vilnis”. Šogad rīdzinieki redzēs grupas “Bravo”, “Krematorij”, “Serga” un “Segodnja Nochju”.

KUR? Spilves lidlauks

CIK? 20-99 eiro

Vegānfestviāls 2019

24. augustā Esplanādē noritēs festivāls tiem, kuri ikdienā izvēlas ēst vegāniski vai interesējas par to. Apmeklētājus sagaida meistarklases un degustācijas, intelektuālas spēles, mākslinieku priekšnesumi un tirgus.

KUR? Esplanāde

CIK? Ieeja bezmaksas

Urbānie dārza svētki

Foto: publicitātes

24. jūlijā rīdziniekus aicina uz Urbānajiem dārza svētkiem, kuri noritēs no plkst. 15.00 līdz 20.00 Aldara alus darbnīcas pagalmā. Apmeklētāji sev līdzi var ņemt uzkodas un produktus pagatavošanai uz grila. Tāpat viesus sagaida muzikāla programma ar dueta “Transleiteris”, dziedātājas KATŌ un grupas “Sub Scriptum” uzstāšanos, kā arī dažādas izklaidējošas radošās darbnīcas.

KUR? Tvaika iela 44

CIK? Ieeja bez maksas

Improvizācijas šovs

29. augustā Spīķeru kvartālā noritēs kārtējais improvizācijas projekta trešās sezonas šovs, kurā piedalīties var ikviens, kurš prot un kuram patīk uzstāties. Improvizācijas “cīņas” noritēs piecas nedēļas, katru trešdienu.

KUR? Maskavas iela 8

CIK? Bezmaksas

Humora vakars “Ļoti maģiskā Latvija”

Foto: publicitātes

29. augustā teātra klubā “Austrumu Robeža” noritēs humora vakars ar jauno programmu “Ļoti maģiskā Latvija”. Tajā tiks iekļauti labākie skeči no programmas “Mūsu republika” un jauni numuri Janas Kalniņas, Zanes Vaļickas, Kārļa Anitēna un Annas Šteinas izpildījumā.

KUR? Vāgnera iela 8

CIK? 20 eiro

Stāvizrāžu šovs“English Improv Comedy Show”

30. augustā Cafe Film Noir noritēs stāvizrāžu šovs “English Improv Comedy Show” ar viesi no ASV – Džeju Sukovu. Tāpat pasākumā piedalīsies stendapa žanra vietējie mākslinieki – Anna Paukša, Kaspars Silavs, Kaspars Breidaks un Luīze Beča.

KUR? Elizabetes iela 61

CIK? 10 eiro

3.Ar otro pusīti

Brančs ar izbraucienu ar kuģi

Foto: publicitātes

25. augustā kuģis – restorāns “Rīgas Pērle” aicina uz vēlajām brokastīm ar izbraucienu ar kuģīti. Programmā – ne tikai ēdiens un dzēriens, bet arī mūzika, kā arī īpašas izklaides bērniem ar animatoru.

KUR? Piestātne 11. novembra krastmalā pie Vanšu tilta (pie Muitas ielas)

CIK? 10-25 eiro

Džeza koncerts Vecrīgā

29. augustā skvērā pie Mazās ģildes noritēs vasaras džeza koncertu sērijas brīvdabas koncerts. Koncertos, kuri katru nedēļu noritēs ceturtdienās, piedalīsies gan jauni, gan jau atpazīstami Latvijas mūziķi. Repertuārā – džeza klasika un mūsdienu džezs.

KUR? Amatu iela 3/5

CIK? Bezmaksas

Akustiskās mūzikas vakars

Foto: publicitātes

30. augustā teātra klubā “Austrumu Robeža” noritēs akustiskās mūzikas vakars. Vakara viesis – spāņu mūziķis un dziesmu autors Rafa Ferra. Lielākā daļa no viņa skaņdarbiem ir mierīgas, liriskas balādes ar ģitāras pavadījumu. Autors lielākoties iedvesmojas no amerikāņu popa un folka mūzikas. Uz skatuves šajā vakarā kāps arī Viktors Martiness (bass) un Tonijs Gella (sitaminstrumenti).

KUR? Vāgnera iela 8

CIK? 14 eiro

4.Ar draugu – teātra cienītāju

Izrāde “Pūt, vējiņi!”

27. augustā Latvijas Nacionālais teātris aicina uz klasisko izrādi “Pūt, vējiņi!”, kas radīta, balstoties uz tāda paša nosaukuma Raiņa lugu. Mūziku izrādei sarakstījis Imants Kalniņš, bet iestudējis – Elmārs Seņkovs.

KUR? Kronvalda bulvāris 2

CIK? 5-25 eiro

Izrāde “Āda”

Foto: publicitātes

29. augustā Ģertrūdes ielas teātrī būs skatāma izrāde “Āda” – stāsts par Ādamu un Ievu mūsdienu Rīgā, kurā varoņu mīlestības meklējumus pilsētas, naudas un slavas kārdinājumu džungļos izspēlē aktieri Ivars Krasts un Anta Aizupe. Dzejnieces un dramaturģes Ingas Gailes oriģināllugas pirmiestudējums Andreja Jarovoja režijā.

KUR? Ģertrūdes iela 101a

CIK? 8-12 eiro

Izrāde “Brīvības garša”

29. augustā Dirty Deal Teatro aicina uz izrādi “Brīvības garša” – tas ir ironisks stāsts par cilvēkiem, kuri cenšas savu pelēko ikdienu izkrāsot ar dažādām vielām. Pēc režisora Ģirta Šoļa vārdiem, par apreibinošo vielu kaitīgumu sabiedrībā runā pietiekami daudz, bet daudz mazāk runā par problēmas filozofisko pusi un lietošanas motīviem. “Varbūt lietošanas pamatā ir tikai dabiska vēlme - alkas pēc iekšējas brīvības?” – jautājumu uzdod režisors.

KUR? Talsu iela 1

CIK? 12 eiro

Izrāde “Alvas sieviete”

Foto: publicitātes

30. augustā Dailes teātra Mazajā zālē būs skatāma izrāde “Alvas sieviete”, pēc Šona Grenana lugas motīviem. Pēc sirds pārstādīšanas Džoju nomoka jautājums par to, vai viņa ir pelnījusi otro iespēju, tāpēc uzmeklē donora Džeka ģimeni, kas nespēj samierināties ar zaudējumu.

KUR? Brīvības iela 75

CIK? 21-23 eiro

5.Ar nemirstošas klasikas cienītājiem

Opera „Madama Buttertly”

24. augustā Latvijas Nacionālajā operā – izrāde „Madama Butterfly” ar Džakomo Pučīni mūziku. Izrāde vēstī par japāņu geišas Čio Čio San neiespējamo mīlestību, ko viņa jūt pret amerikāņu virsnieku.

KUR? Aspazijas bulvāris 3

CIK? 6-45 eiro

Garīgās mūzikas festivāla noslēgums

Foto: publicitātes

24. augustā Rīgas Domā noritēs Starptautiskā Garīgās mūzikas festivāla noslēgums, kurā piedalīsies Valsts Akadēmiskais koris “Latvija”, Liepājas Simfoniskais orķestris, Laura Teivāne (soprāns). Diriģents – Māris Sirmais. Programmā - Morisa Diruflē “Rekviēms” un Imanta Kalniņa Sestā simfonija.

KUR? Herdera laukums 6

CIK? 7-25 eiro

Balets “Gulbju ezers”

25. augustā Latvijas Nacionālajā operā – baleta izrāde “Gulbju ezers” ar Pētera Čaikovska mūziku un klasisko Mariusa Petipā un Ļeva Ivanova horeogrāfiju, kas ir viena no labākajām baleta mākslas izrādēm pasaulē.

KUR? Aspazijas bulvāris 3

CIK? 7-35 eiro

Koncerts “Bahs, Bēthovens, Brāmss”

Foto: publicitātes

27. 27. augustā Rīgas Domā uzstāsies orķestris “Rīga”. Tāpat koncertā piedalīsies Liene Andreta Kalnciema (ērģeles) un Evija Martinsone (soprāns). Programmā – Baha, Bēthovena un Brāmsa skaņdarbi.

KUR? Herdera laukums 6

CIK? 5-20 eiro

Olgas Pjatigorskas koncerts “Ave Maria”

29. augustā Rīgas Sv. Jāņa baznīcā ar programmu Ave Maria uzstāsies soprāns Olga Pjatigorska. Dziedātāja ir apveltīta ar skaistu, piesātinātu balss tembru. Dziedāja Vatikānā iesvētīšanas  ceremonijā  kardinālu  un  Romas  pāvesta  Jāņa  Pāvila II  klātbūtnē. Uzstājās  Romas  operā, Romas  auditoriumā, San  Paolo  bazilikā, Neapoles  pilsētas  veclaiku  baznīcā  „Santa  Kjara”, Alžiras nacionālā  teātrī, Berlīnē, kā arī  Rīgā.

KUR? Jāņa iela 7

CIK? 15 eiro

Opera “Burvestība. Pajaci”

Foto: publicitātes

29. augustā Latvijas Nacionālajā operā būs skatāma operas izrāde “Burvestība. Pajaci”, kas sevī apvieno Leonkavallo slaveno operu un mazāk pazīstamo operu “Burvestība”. Neraugoties uz to, ka abus darbus apvieno saistība ar verisma virzienu un stāsts būtībā ir par vienu un to pašu – mīlas trijstūri, greizsirdību un nodevību, – tomēr žanriski tie ir dažādi

KUR? Aspazijas bulvāris 3

CIK? 7-40 eiro

Ērģeļmūzikas koncerts Concerto Piccolo

No 24. līdz 30. augustam (izņemot 25. augustu) tieši pusdienlaikā Rīgas Domā varēs dzirdēt nelielu ērģeļmūzikas koncertu no cikla Concerto Piccolo. Ērģelnieki, kuri ieskandina Rīgas Doma ērģeles, ne vien apzinās tiem piešķirto godu drīkstēt muzicēt uz šī vienreizējā instrumenta, bet arī smalki pārzina tā īpatnības, lai šo ērģeļu izcilo skanējuma skaistumu, stilistisko vienreizīgumu un daudzkrāsainību nodotu klausītājiem.

KUR? Doma laukums 1

CIK? 10 eiro

6.Ar tiem, kuri mīl mākslu un vēsturi

Ekskursija pa Rīgas Centrāltirgu

Foto: publicitātes

24. augustā rīdziniekus un pilsētas viesus aicina uz ekskursiju pa Rīgas Centrāltirgu – vienu no galvenajiem mūsu pilsētas orientieriem. Par to, ka tirgus paviljoni reiz kalpojuši kā dirižabļu angāri, zina gandrīz visi. Taču vēsture glabā daudz citu interesantu stāstu, piemēram, par Staļina viesošanos Piena paviljonā, par pazemes tuneļu tumšo pagātni, un daudz ko citu. Pēc ekskursijas dalībniekus sagaida tirgū nopērkamās produkcijas degustācija.

KUR? Dalībnieku tikšanās – pie informācijas centra autoostā

CIK? 24,99 eiro

Ekskursija Latvijas Nacionālajā operā

24. augustā LNO piedāvā ekskursiju cauri operas ēkai – būs iespējams apskatīt šo XIX gadsimta arhitektūras šedevru. Ekskursijas vadītāji izrādīs vēsturisko Operas ēku, pastāstīs par teātra vēsturi un iepazīstinās ar aizkulisēm.

Ilgums: 45 minūtes. 14:00 ekskursija noritēs angļu valodā, bet 15:00 – latviešu valodā.

KUR? Aspazijas bulvāris 3

CIK? 3-8 eiro

Līvas Arnavas izstāde

Foto: publicitātes

No 8. augusta līdz 15. septembrim peldošā galerija “Noass” aicina uz mākslinieces Līvas Arnavas izstādi. Ekspozīcija sastāv no multimediju objektiem, kas veltīti cilvēka uztverei un tam, kā saistīta redze un domāšana.

KUR? AB dambis 2

CIK? Bezmaksas

Eimandas Zeinas kolekcijas izstāde

No 26. jūlija līdz 25. augustam izstāžu zāles “Arsenāls” Radošajā darbnīcā būs apskatāms Haneles Zanes Putniņas un Amandas Ziemeles kopprojekts “Eimandas Zeinas kolekcijas izstāde”. Izstāde pievēršas kolekcijas veidošanās procesam un kolekciju izstādēm kā vienam no iespējamajiem izstāžu formātiem. Eimanda Zeina ir abu autoru radīts tēls.

KUR? Torņa iela 1

Multimediju izstāde “Izcilie modernisti. No Monē līdz Kandinskim”

Foto: publicitātes

Līdz 10. augustam Rīgā būs apskatāma izstāde “Izcilie modernisti. No Monē līdz Kandinskim”, kas jau pabijusi Berlīnē, Parīzē un Maskavā. Projektā izstādīti apmēram 5000 darbi no vairāk kā 20 pasaules muzejiem. “Digital Art House” mūsdienu tehnoloģijas ļauj pilnībā gremdēties tādu meistaru kā Kloda Monē, Edgara Degā, Pola Gogēna, Anrī Ruso, Anrī de Tulūza-Lotreka, Gustava Klimta, Pola Sinjaka, Pīta Mondriāna, Amedeo Modiljāni, Vinsenta van Goga, Pjēra Ogista Renuāra, Huana Grīsa, Paula Klē, Franča Marka, Vasilija Kandinska un Kazimira Maļeviča šedevru atmosfērā.

KUR? Pils iela 23

CIK? 9-43 eiro

Izstāde “Izglābtās ikonas. Nikolaja Kormašova kolekcija”

No 20. jūlija līdz 15. septembrim Mākslas muzejā Rīgas birža būs skatāma izstāde “Izglābtās ikonas. Nikolaja Kormašova kolekcija”. Ekspozīcijā apskatāmas vairāk nekā 150 ikonas, kuras savācis un restaurējis igauņu mākslinieks un kolekcionārs Nikolajs Kormašovs, kuram dzīves laikā izdevies savākt apjomīgu 15.–20. gadsimta krievu ikonu kolekciju.

KUR? Doma laukums 6

CIK? 2-3,50 eiro

Mediju mākslas izstāde “ZAĻŠ / Atmaskots”

Foto: publicitātes

No 6. jūlija līdz 22. septembrim RIXC Mākslas un zinātnes festivāla ietvaros Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenajā ēkā būs skatāma starptautiska laikmetīgās mediju mākslas izstāde “ZAĻŠ / Atmaskots”. Ekspozīcijai izstādes kuratori Jenss Hauzers (Jens Hauser, Vācija / Francija), Rasa Šmite un Raitis Šmits (RIXC, Latvija) izvēlējušies 20 Latvijas un ārvalstu mākslinieku darbus.

KUR? J. Rozentāla laukums 1

CIK? 2-3,50 eiro

Izstāde “Redzēts – Neredzēts - Izredzēts”

No 11. jūlija līdz 29. septembrim Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā būs skatāma muzeja trīsdesmit gadu jubilejai veltīta izstāde “Redzēts – Neredzēts - Izredzēts”. Ekspozīcija ir veidota kā stāstu cikls par to, kā priekšmeti nonāk muzejā. Šie ienākšanas ceļi ir atšķirīgi, un tos nosaka dažādi faktori: valsts kultūrpolitikas nostādnes, ekonomiskā situācija, vērtību un prioritāšu izmaiņas krājuma komplektēšanas politikā, arī dažādas nejaušības. Trīsdesmit gadu laikā mūsu valstī un sabiedrībā ir notikušas daudzas pārmaiņas, kas loģiski ietekmējušas muzeja attīstību. Tagad Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs vēlas kompleksi palūkoties uz šo jautājumu kopumu, domājot par muzeja un krājuma nākotnes perspektīvu.

KUR? Skārņu iela 10

CIK? 2-3,50 eiro

Hildas Vīkas gleznu un zīmējumu izstāde

Foto: publicitātes

No 15. jūnija līdz 25. augustam Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā būs skatāma Hildas Vīkas (1897–1963) gleznu un zīmējumu izstāde. Mākslinieces radošais mantojums ir visai plašs: filigrāni izstrādātie melnbaltie zīmējumi un smalkie, daudzkrāsainie akvareļi, īpatnēji stilizētie ainavu, portretu un aktu gleznojumi. Viņa rakstīja arī dzejoļus, stāstus un romānus, kurus pati ilustrēja.

KUR? J. Rozentāla 1

CIK? 1,50-6 eiro

Izstāde “Jūgendstils Rīgā. Kolekcijas desmitgade”

No 21. jūnijam līdz 22. septembrim Rīgas mākslas telpā noritēs izstāde “Jūgendstils Rīgā. Kolekcijas desmitgade”, kas iepazīstina ar Rīgas jūgendstila centra muzeja desmit gadu laikā mērķtiecīgi vākto kolekciju ataino Rīgas jūgendstila kultūrvēsturisko mantojumu Eiropas kontekstā.

KUR? Kungu iela 3

CIK? 2,50-5 eiro

Izstāde “Dejas vientuļo siržu klubā”

Foto: publicitātes

No 7.  jūnija līdz 25. augustam izstāžu zālē “Arsenāls” būs skatāma vērienīga starptautiski atzītā igauņu mākslinieka Kaido Oles personālizstāde “Dejas vientuļo siržu klubā”. Ole ir viens no nozīmīgākajiem un spilgtākajiem Baltijas mūsdienu mākslas pārstāvjiem. Pēc Tallinas Mākslas akadēmijas Glezniecības un dizaina nodaļas absolvēšana sarīkojis vairāk nekā 40 personālizstādes un piedalījies daudzās grupu izstādēs muzejos un galerijās dažādās pasaules valstīs. Pārstāvējis Igauniju 50. Venēcijas mākslas biennālē.

KUR? Torņa iela 1

CIK? 1,50-4 eiro

Izstāde “VEF īpašās izstrādes”

No 6. jūnija līdz 7. oktobrim VEF Kultūras pils vestibilā būs apskatāma izstāde “VEF īpašās izstrādes”. Izstāde veltīta mazpazīstamiem, bet svarīgiem leģendārā uzņēmuma sasniegumiem. Izstādē atradīsiet atbildes uz šādiem jautājumiem: Kā VEF 70. gadu beigās un 80. gadu sākumā attīstījās informācijas tehnoloģiju jomā? Kas darbojās VEF teritorijā kopš 1984. gada, kam līdzīga nebija visā pasaulē? Kā jaunākās atziņas psihoterapijā un algoloģijā atspoguļojās VEF rūpnīcas ražojumos?

KUR? Ropažu iela 2

CIK? Bezmaksas

Izstāde “Spožie astoņdesmitie”

Foto: publicitātes

No 15. maija Rīgas modes muzejā būs apskatāma izstāde “Spožie astoņdesmitie”, kas tiek rīkota sadarbībā ar Aleksandra Vasiļjeva fondu. Ekspozīcijā apskatāmi franču, itāļu, amerikāņu un japāņu dizaineru darbi, kā arī kā arī spilgtās un ekstravagantās ielu modes piemēri. Šim laikam raksturīgs apgrieztas trapeces siluets: plati pleci, gari svārki, kurus papildina ar spilgtu un apjomīgu frizūru. Izaicinoša kosmētika, apjomīga bižutērija, drosmīgi krāsu salikumi – šo stilu nav iespējams neatpazīt.

KUR? Grēcinieku iela 24-1

CIK? 5-7 eiro

Izstāde “1920.−1930. gadu kalendāri no muzeja kolekcijas”

No 3. aprīļa līdz 29. decembrim Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā apskatāma pagājušā gadsimta pirmās puses kalendāru izstāde. Drukātie kalendāri ir būtisks un interesants vēstures liecību avots. Senie kalendāri ir atmiņas pieturzīmes, tie stāsta, atspoguļo un fiksē savu laiku, tā ritmu un krāsas. Izstāde sniedz ieskatu Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja drukāto kalendāru kolekcijā.

KUR? Palasta iela 4

CIK? 1−5 eiro

Rotu izstāde “Saules gaisma tauriņa spārnos”

Foto: publicitātes

No 14. jūnija līdz 10. septembrim galerijā “Putti” būs apskatāma starptautiska mūsdienīgu un konceptuālu rotu izstāde “Saules gaisma tauriņa spārnos”. Īpašs akcents tiek likts uz krāsu. Mūsdienu rotu mākslinieki un dizaineri veiksmīgi spēlējas ne tikai ar materiāliem, bet arī ar krāsām, prasmīgi izmantojot tās savās rotu kolekcijās.

KUR? Peitavas iela 5-31

CIK? Ieeja bez maksas

Izstāde “Īrisi” Rīgas jūgendstila centra muzejā

No 24. maija līdz 1. septembrim Rīgas jūgendstila centra muzejs aicina uz īrisu izstādi. Izstādes par ziediem muzejā jau ir kļuvušas par tradīciju, šogad ekspozīcijā apskatāmi XX gadsimta sākuma dekoratīvās mākslas darbi un priekšmeti, kuros izmantota īrisu tematika.

KUR? Alberta iela 12

CIK? 5-9 eiro