Dvīņu diena: Rīgas Dzemdību namā diennakts laikā dzimuši trīs dvīnīšu pāri

7. Novembris, 2019

Dvīņu piedzimšana nav ļoti biežs notikums un vienmēr rada satraukumu. Pat dzemdību namā dvīņi nedzimst katru dienu vai pat katru nedēļu. Bet aizvadītajā diennaktī pasaulē nākuši uzreiz trīs dvīnīšu pāri.


Divi no dvīņu pāriem ir meitenītes, viens - puisīši. Kopumā aizvadītajā diennaktī Rīgas Dzemdību namā pasaulē nākuši 26 mazuļi. Dzemdību nams apsveic laimīgos vecākus un atgādina, ka pateicoties Rīgas Dzemdību nama fonda akcijai, dvīnīšu vecāki var bez maksas izīrēt automašīnu krēsliņus uz laiku līdz pusgadam (tieši tik ilgu laiku pēc svara ierobežojumiem un citiem raksturlielumiem kalpos pirmais auto krēsliņš). Auto krēsliņu var saņemt izrakstīšanas dienā, lai mājās varētu doties, ievērojot drošības noteikumus.

Topošie dvīnīšu vecāki par šādu auto krēsliņu nepieciešamību var informēt dzemdību namu jau agrāk - jau laikā, kad mazuļi vēl tikai tiek gaidīti, sazinoties ar fonda darbiniekiem pa tālruni 29339189. Pārējos vecākus, kuru mazuļi jau ir paaugušies, lūdz ziedot labas kvalitātes auto krēsliņus Rīgas Dzemdību nama fondam.

Foto: publicitātes