Futbola turnīrs "Rīga BUMBO!" atklāj trešo sezonu

3. Aprīlis, 2019

13. aprīlī ar spēlēm NSB Arkādijā (Uzvaras bulvāris 18) tiks dots starts jaunai un jau trešai pēc kārtas “Rīga BUMBO!” sezonai.


“Rīga BUMBO!” – futbola turnīrs, kas tiek rīkots bērniem vecuma grupas no U-7 (2012.dz.g.) līdz U-11 (2008.dz.g.). Tas ir viens no retajiem turnīriem Latvijā, kurā dalības maksa nav paredzēta. Par to liels paldies jāsaka projekta galvenajiem atbalstītājiem un partneriem – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, Rīgas brīvostai, Rīgas domes Īpašuma departamentam, Latvijas Futbola federācijai, veikalu tīklam Sportland un autosalonam Forum Auto.

Līdzīgi, ka iepriekšējā gadā, 2019.gada sezona ir sadalīta trijos posmos: pavasara, rudens un ziemas. Pavasara un rudens posmi notiks Rīgas pašvaldības jaunizveidotos un rekonstruētos futbola laukumos, piemēram spēles norisināsies sporta kompleksos - Rīgas 84.vidusskolā (Pļavnieki), Centra sporta kvartālā (centrs), Rīgas 89.vidusskolā (Mežciems) un citās Rīgas apkaimēs. Tādejādi, piedaloties turnīrā komandām ir iespēja ne vien labi pavadīt laiku un izbaudīt sacensību garu, bet arī iepazīt Rīgas jauno sporta infrastruktūru.

Foto: publicitātes

Ja iepriekšējās divās sezonās katrā vecuma grupā notika pa vienam turnīram, tad šogad to skaits manāmi pieaugs. Pieaugs arī dalībnieku skaits. Tikai pavasara posma ietvaros tiks aizvadīti 19 turnīri un tajos piedalīsies 128 komandas. Atliek tikai cerēt, ka laiks lutinās mazos sportistus un viņu līdzjutējus ar saulainām dienām.

Nolikums

Detalizēta informācija par pavasara posmu ir apskatāma turnīrā mājas lapāFotogalerijas no iepriekšējām sezonām.