Iedzīvotājus vecumā no 55 gadiem aicina doties veselību veicinošās bezmaksas ekskursijās

27. Augusts, 2019

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros uzsāk bezmaksas izglītojošu un veselību veicinošu ekskursiju organizēšanu. Ekskursiju mērķa grupa ir Latvijas iedzīvotāji vecuma grupā virs 55 gadiem.


Projekta ietvaros septembrī un oktobrī iedzīvotājiem tiks sniegta iespēja bez maksas doties ekskursijās uz Siguldu, Bausku, Ķemeriem, Jelgavu un Līgatni un izzināt dažas no skaistākajām dabas takām un apskates vietām Latvijā, piedalīties uztura speciālista, fizioterapeita un psihologa nodarbībās, radošajās darbnīcās, ēdienu un garšaugu maisījumu gatavošanas meistarklasēs, gūstot vērtīgas teorētiskās un praktiskās zināšanas par veselības veicināšanu un aktīvu dzīvesveidu.

Aicinām ņemt vērā, ka viena persona drīkst doties vienā ekskursijā. Katra ekskursija sāksies plkst. 10:00 ar izbraukšanu no Dailes teātra stāvlaukuma (adrese: Brīvības iela 75, Rīga), atgriešanās Rīgā plānota plkst. 17:30. Ekskursijas programmā iekļautas pusdienas.

Foto: publicitātes

Informācija par ekskursijām tiks publicēta Latvijas Sarkanā Krusta mājaslapā www.redcross.lv, kā arī mājas apā www.veseligsridzinieks.lv, Latvijas Sarkanā Krusta Facebook profilā un Veselīgs rīdzinieks veselā Rīgā Facebook profilā.

Pieteikties ekskursijām var, zvanot pa tālruni 67686307 vai rakstot e-pastu uz ekskursijas@redcross.lv līdz 29. septembrim (ieskaitot).

Pirmā ekskursija notiks jau 4.septembrī, tās dalībnieki dosies uz Bausku. Bauskā ekskursanti apmeklēs Bauskas pili, motormuzeju, zemnieku saimniecību “Vaidelotes”, noklausīsies uztura speciālista lekciju un piedalīsies garšaugu maisījumu pagatavošanas meistarklasē.

Ekskursijas tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu! – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros.