Iespēja izglītības iestāžu pārstāvjiem piedalīties “Labo darbu festivālā 2018”

26. Septembris, 2018

Trešdien, 3. oktobrī, plkst. 13.00 People Work koprades telpās, E. Birznieka Upīša ielā 21, notiks pasākums “Labo darbu festivāls 2018”.


Festivālā izglītības iestāžu aktīvākie labo darbu veicēji no Rīgas, Babītes un Garkalnes novadiem demonstrēs savus 2017./2018. mācību gadā pieteiktos labos darbus un iepazīsies ar citu sniegumu, sekojot aicinājumam “Labie darbi iedvesmo!”.

Pasākuma ietvaros dalībniekiem būs iespēja iepazīt izglītības iestāžu labo darbu projektus, veidot jaunas sadarbības, piedalīties radošajās darbnīcas ar dažādu biedrību pārstāvjiem un uzzināt par skolēniem pieejamiem projektu konkursiem.

Aicinām skolu pārstāvjus, kas vēlas apmeklēt pasākumu un iepazīties ar labo darbu piemēriem, pieteikties pasākumam līdz 30. septembrim aizpildot anketu.

Tā kā vietu skaits pasākumā ir ierobežots, aicinām no vienas izglītības iestādes pieteikties ne vairāk kā 3 pārstāvjus.

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar pilsētu pašvaldību izglītības iestādēm, ekspertiem un nevalstiskajām organizācijām rīko Latvijas valsts simtgadei veltītu pasākumu “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons”, kura ietvaros līdzīgi festivāli notiek visos Latvijas reģionos – Vidzemē, Latgalē, Kurzemē, Rīgā un arī Zemgalē.

Festivāla mērķis ir sekmēt bērnu un jauniešu piederību savai skolai, vietējai kopienai un valstij, veicināt viņu pilsonisko līdzdalību, patstāvību, atbildību un piedalīšanos valsts simtgades svinēšanā un Latvijas valstiskuma stiprināšanā.