Itāļu tirgus un Čili ēšanas sacensības Kalnciema kvartālā 28.septembrī

23. Septembris, 2019

28.septembrī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla tirgū vienlaikus notiks divi karsti, garšām piesātināti un spraigi notikumi - ikgadējais Itāļu tirgus un Čili ēšanas sacensības!


Šoreiz sestdienas tirgus būs piepildīts ar itāļu noskaņām, šarmantām dziesmām, izsmacinātām delikatesēm un vīniem. Autentiskas itāļu picas pagatavos Žentiņu ģimene no Beverīnas novada ar savu ceļojošo “Vīnkalni” picēriju. Ar kārdinošiem gelato cienās ”Bliss Gelato”, savukārt granitu ar dzērveņu un cidoniju garšu uz vietas taisīs ogu audzētāji ”Nature Gift”. SIA „Stella un K” piedāvās dažādus dabīgos itāļu minerālūdeņus, sulas, limonādes un, protams, olīveļļu. Piedāvājumā būs arī kafijkannas! Par vīnu izlasi no Itālijas Markes reģiona mazajām vīna darītavām būs parūpējies Kalnciema kvartāla “Vīnu veikals”, un par itāļu delikatesēm gādās “Luigi delikateses”, “Gusto italiano” un “Itālijas labumi”.

Savukārt Čili ēšanas sacensības pulcēs aso ēdienu ekspertus - gan ēdājus, gan audzētājus, kā arī iepazīstinās apmeklētājus ar čili piparu ēšanas kultūru. Būs sarunas par un ap čili, skatītāju konkurss, degustācijas un, protams, drosmīgākie aicināti pārbaudīt izturību čili piparu ēšanas sacensībās! Par Latvijā audzētiem čili pipariem parūpēsies “Burka&Ledus”, kuru piedāvājumā būs arī visu veidu pašgatavotas piparotas mērces - harisas pasta, čili saldskābā mērce, adžika, marinēti halapenjo un citi labumi.

Foto: publicitātes

Programma:

  • 12.00-13.00 Sacensību dalībnieku reģistrācija un sarunas par čili kultūru, to nozīmi uzturā
  • 13.00-13.40 Čili piparu ēšanas sacensības
  • 13.40-14.00 Apbalvošana

Sīkāka informācija par čili sacensībām mājaslapā http://latvijascillicempionats.mozello.lv. Sacensībām var pieteikties elektroniski, rakstot uz pieteiktieschilli@gmail.com vai mājaslapā http://latvijascillicempionats.mozello.lv/pieteikties/

Ieeja bez maksas!

Čili ēšanas sacensības organizē Kalnciema kvartāls kopā ar Daumantu Vidiņu, Kitiju Reiteri, „Burka&Ledus” un „Food Factory”.