Izskrien Rīgu 2019: 5. sezona tiks atklāta Arkādijas parkā

22. Maijs

23. maijā, tiks atklāta piektā sezona 2015.gadā uzsāktajam skriešanas seriālam “Izskrien Rīgu”, ko piedāvā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Vairāki simti skriešanas interesenti un veselīga dzīvesveida piekritēji ceturtdienas vakaros pulcēsies dažādos Rīgas pilsētas parkos, lai darba dienas vakaru pavadītu aktīvi un iepazītu Rīgu no cita skatupunkta. Sezona šogad tiks atklāta Arkādijas parkā Pārdaugavā, kas šoreiz izvēlēts par norises vietu pirmajam no kopumā astoņiem posmiem.


Dažas sacensību vietas ik gadu paliek nemainīgas, piemēram - Māras dīķis un Viesturdārzs, bet pirmo reizi šogad iepazīsim Rīgu skrienot - Maskavas dārzā, Mežaparkā un Dzegužkalnā.

Šogad skrējieni norisināsies astoņās dažādās Rīgas vietās: 23. maijā - Arkādijas parkā, 6. jūnijā - Biķernieku mežā, 20. jūnijā - Viesturdārzā, 11. jūlijā - Maskavas dārzā, 25. jūlijā - Mežaparkā, 8. augustā - Māras dīķa apkārtnē, 15. augustā - Lucavsalā un sezonu noslēgsim 29. augustā - Dzegužkalnā.

Pasākuma dalībniekiem šogad tiek piedāvātas ierastās 5km, 10km un veselības distances, savukārt, bērni varēs startēt 500m bērnu skrējienā, finišā saņemot savu saldumu balvu un baudot priekus piepūšamajā atrakcijā.

Bērniem un veselības distances skrējējiem dalība skrējienos būs bez maksas. Vienīgais nosacījums - jāpiesakās skrējienam līdz sacensību dienas plkst. 15:00, savukārt, jauniešiem un pieaugušajiem šī dalības maksa būs simboliska, samaksājot par vienu posmu, pārējie būs bez maksas.

Ņemot vērā lielo interesi bērnu distancē, šogad bērnu starti tiks dalīti - meitenes un zēni, kas dzimuši 2012. gadā un vēlāk, un meitenes un zēni, kas dzimuši no 2011. - 2007. gadam.

Dalībnieki ir aicināti reģistrēties mājas lapā, jo uz vietas reģistrēties varēs līdz 50 jauni dalībnieki un par dārgāku dalības maksu, kas tiks piemērota visiem dalībniekiem, neatkarīgi no vecuma. Šogad sacensību skrējieni norisināsies 30 minūtes agrāk, un sāksies jau pulksten 18:00. Ar pilno sacensību programmu iespējams iepazīties un reģistrēt savu dalību šeit - www.izskrienrigu.lv.