Jaunums: NVO nama telpu pieteikums tagad elektroniski!

30. Augusts, 2019

Sekojot līdzi digitālajam laikmetam, speram soli tālāk un ieviešam, kā arī testējam elektronisko NVO nama telpu noslodzes kalendāru un pieteikšanos telpām, kas pieejami Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta tīmekļa vietnē integracija.riga.lv!


Tagad ikviens interesents var redzēt NVO nama telpu noslodzes kalendāru un apskatīties, vai interesējošajā laikā un datumā ir pieejamas telpas nevalstisko organizāciju aktivitātēm. Kalendārs

Kad ir pārbaudīta telpu pieejamība, tad NVO pārstāvjus aicinām aizpildīt NVO nama telpu izmantošanas pieteikumus un iesniegt elektroniski interneta vietnē. Rezervācija

Pēc tam e-pastā jāsagaida atbilde no NVO nama – apstiprinājums vai atteikums.

NVO pārstāvji pilnīgi visas nepieciešamās darbības telpu rezervēšanai var veikt attālināti un uz NVO namu doties tikai pasākuma dienā, līdzi ņemot izdrukātu un parakstītu pieteikuma oriģinālu (kas veidojas automātiski, aizpildot telpu pieteikumu mājaslapā), jeb parakstīt NVO namā pasākuma dienā!

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt 67848902.

Aicinām NVO pārstāvjus neatlikt uz pēdējo mirkli telpu rezervēšanu un laicīgi pieteikt telpas aktivitātēm, jo NVO nama telpu noslodzes plāns šī gada rudenim un 2020. gada pirmajam pusgadam strauji pildās.

Atgādinām arī, ka NVO nama telpas brīvāk pieejamas ir darba dienu rītos un agrās pēcpusdienu stundās.