Kā ģērbties, dodoties uz svētku uguņošanu un pastaigai pa pilsētu

16. Novembris, 2018

Uguņošana šogad solās būt īpaša un, protams, daudzi to vēlas redzēt savām acīm, tradicionāli pulcējoties krastmalā, bet pirms uguņošanas – pastaigāt pa pilsētu, lai izjustu svētku atmosfēru un, protams, apskatītu gaismas festivāla “Staro Rīga” objektus. Kā izskatīties stilīgi un nenosalt?


Stiliste Olga Magone pastāsta, kādi faktori jāņem vērā, izvēloties apģērbu, ko vilkt, dodoties uz uguņošanu.

1.Siltums un komforts

“Šo faktoru es uzskatu par vissvarīgāko! Saskaņā ar laika prognozēm ārā ir gaidāmi tikai 1-3 grādi, bet gaisa mitrums veicina to, ka aukstums un vējš tiek cauri visām drēbēm! Tāpēc virsdrēbēm lieliski noderētu vēja necaurlaidīga virsjaka. Ja vēlaties iegādāties jaunu, tad tagad ir īstais laiks! Kāpēc gan neiepriecināt sevi svētkos?” stāsta stiliste.

Foto: Riga.lv

Modē pašlaik ir gan klasiskie melnie, gan mākslīgās ādas modeļi, kā arī metāliskie toņi, piemēram, sudrabs.

2.Spilgtas detaļas

Uguņošana notiek vakarā, turklāt nāksies atrasties cilvēku pūlī. Un te svarīgi ir nenoklīst. Jo īpaši, ja runa ir par bērniem. Tāpēc spilgtas detaļas apģērbā (plus atstarotāji drošībai) ļoti palīdzēs. Tā varētu būt spilgta virsjaka “sport chic” stilā, spilgta cepure vai gara svītraina šalle. Tāpat neaizmirstiet saudzēt arī savas rokas,” saka stiliste.

Foto: Riga.lv

Svētkos var vilkt spilgtus aksesuārus ar tautas simboliku. Ļoti stilīgi izskatītos cepures, šalles vai dūraiņi ar nacionālajiem ornamentiem. Stilīgu cimdu pāris ir nepieciešams aksesuārs!

3.Ērti un stilīgi apavi

Un arī šeit ir, no kā izvēlēties, jo modē pašlaik ir ērti un praktiski modeļi. “Masīvas sporta kurpes ar biezu zoli dažādās krāsās, militārā stila zābaki manuprāt ir labākie varianti šim gadījumam,” ir pārliecināta Olga Magone.

Foto: Riga.lv

4.Papildināt apģērbu ar stilīgām detaļām

“Te es iesaku vilkt šinī sezonā ļoti aktuālos “ādīgās” bikses vai legingus, vai bikses ar daudzām kabatām. Ļoti modīgs elements ir vidukļa somiņa, kuru, starp citu, var nēsāt ne tikai ap vidukli. Jā, ļoti garas adītas šalles arī ir modē. Pašlaik ir princips – jo garāk, jo stilīgāk!” stāsta stiliste.

Mūsu fotogrāfs pastaigāja pa pilsētu un nofotografēja interesantas svētku detaļas, ko var iekļaut apģērbā, dodoties uz uguņošanu.

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv