Kāds laiks mūs sagaida 18. novembrī?

12. Novembris, 2018

Rudens sākums mūs lutināja ar siltu laiku. Taču novembris, šķiet, ir nolēmis atspēlēties un jau rīt, otrdien un naktī uz trešdienu Latvijā gaidāms kopš oktobra lielākais nokrišņu daudzums.


Taču sinoptiķis sola, ka jau otrajā nedēļas pusē nokrišņu būs mazāk. Savukārt svētdien, 18. novembrī būs sauss laiks. Tāpat ieradīsies aukstākas gaisa masas.

Pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra un "Global Forecast System" datiem, gaisa temperatūra Rīgā pirmajā nedēļas pusē pakāpsies līdz +7...+10 grādiem. Otrdien saglabāsies brāzmains dienvidu vējš, trešdien to nomainīs vājš rietumu, ziemeļrietumu vējš.

No ceturtdienas līdz sestdienai vietām veidosies migla, gaisa temperatūra pazemināsies par apmēram 1 grādu, vājš-mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš mainīs virzienu un gaidāms rietumu vējš.

Latvijas simtgades svētkos, 18. novembrī ar brāzmainu ziemeļu, ziemeļaustrumu vēju valsts teritorijā ienāks aukstas gaisa masas, starp mākoņiem uzspīdēs saule, vietām, galvenokārt valsts austrumos, iespējams neliels lietus un sniegs.

Galvaspilsētā trešdien gaidāms mākoņains laiks, gaiss iesils līdz +4...+6 grādiem.

Nākamās nedēļas sākumā lielākajā daļā Latvijas teritorijas gaidāms neliels sals. Pirmdien, 19. novembrī būs skaidrs laiks, Rīgā būs -2...+1 grāds. 

Lasiet arī: 

Latvijas simtgade: kurp doties un ko redzēt Rīgā?

10 “Staro Rīga” objekti, kuriem vajadzētu pievērst uzmanību