Kinoteātrī Splendid Palace turpinās AVIS kino vakari

24. Oktobris, 2019

Arī oktobrī kinoteātrī "Splendid Palace" turpināsies AVIS kino vakari - "Desmit izcili ceļojumi". Šoreiz, 29. oktobrī tiks demonstrēta režisora Žana Lika Godāra 1965. gada krimināldrāma "Trakais Pjero".


Šis vakars būs īpašs ar seansa sarunu biedriem - pianistu Vestardu Šimku un muzikoloģi Lieni Jakovļevu, kā arī ALFA ROMEO Giulietta Spider auto kinoteātra pagalmā.

Filmas "Trakais Pjero" (Pierrot le fou) žanrs apvieno romantisku drāmu, gangsterkino un mūzikla numuru iestarpinājumus. Jāatzīmē, ka Žans Liks Godārs pašlaik ir vienīgais dzīvais franču jaunā viļņa kinorežisors, kurš vienmēr ir "braucis pret kino satiksmes straumi" un to apliecina arī viņa veidotās filmas.

Savukārt kinoteātra "Splendid Palace" pagalmā 29. oktobra vakarā viesus priecēs "Rīgas Motormuzejs" un Latvijas Antīko automobiļu kluba Youngtimer Rally sekcijas sarūpētais pārsteigums - ALFA ROMEO Giulietta Spider apskate. Tieši tāda auto, ar kādu Pjero brauca filmā "Trakais Pjero". Automašīnu kādā izsolē 2014. gadā Kanādā iegādājās klasisko sporta automobiļu entuziasts no Latvijas.

Filma "Trakais Pjero" tiks demonstrēta ar Francijas Kultūras institūta Rīgā atbalstu.

Seansa sākums - plkst. 19.00, franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodās.

Biļešu cena:

  • pieaugušajiem - 8,00 EUR;
  • skolēniem, studentiem un pensionāriem (uzrādot apliecību) - 6,00 EUR;
  • "Splendid Palace" Jauniešu Kino Akadēmijas biedru kartes īpašniekiem - 4,50 EUR.

Papildu informējam, ka AVIS kino vakaru ciklā "Desmit izcili ceļojumi" nākamā tikšanās notiks 26. novembrī ar filmu "Parīze. Teksasa" (Paris, Texas, režisors Vims Venderss) un 17. decembrī ar filmu "Limuzīns Jāņu nakts krāsā" (režisors Jānis Streičs).