Ko pirkt Rīgas Centrāltirgū Jaungada svinību galdam?

30. Decembris, 2018

Jaungada svinības saistās ar dāsni klātu galdu, kurā atrodami sātīgi, skaisti un izsmalcināti ēdieni. Mēs devāmies apskatīt produktus Rīgas Centrāltirgū. Kas tur ir atrodams, kas - nē, un kas gaidāms drīzumā - par to visu pastāstām šeit.


Tradicionālie apelsīni, mandarīni un hurma atrodami lielos daudzumos.

Foto: riga.lv

Atkal atrodamas zemenes un tās ir ļoti aromātiskas!

Visu šķirņu un veidu. No valriekstiem līdz lazdu riekstiem, no mandelēm līdz zemesriekstiem. Valrieksti čaumalās izskatās jo īpaši svinīgi.

Foto: riga.lv

Marinējumi un sālījumi ir mūsu vājā vieta. Nav iespējams paiet garām skābiem kāpostiem, mazsālītiem gurķiem un tomātiem, marinētiem ķirbju gabaliņiem vai pupu pākstīm.

Paviljoni pārņēmuši stafeti no Ziemassvētkiem. Gaļas paviljonā - tradicionālās pīles, zosis un pat fazāni. Gaļa atradīsies arī galerta cienītājiem. Šeit būs, ko atrast arī tiem, kuri gatavo gaļas salātus ar vārītu mēli.

Foto: riga.lv

Zivju paviljons priecē ar lielām karpām, vārītiem vēžiem, ikriem jebkurai rocībai un melnajiem ikriem turīgākiem pircējiem. Te atrodamas butes, foreles, līdakas, laši un pat mīdijas.

Foto: riga.lv

Foto: riga.lv

Foto: riga.lv

Jaunajam gadam pašlaik tiek gatavotas plates ar jau gatavām Jaungada uzkodām, drīzumā tās būs iespējams iegādāties.

Bet tiem, kuri vēl nav nopirkuši eglīti, dodieties uz egļu tirdziņu turpat, Centrāltirgū. Vai arī varat iegādāties mazu, jau izrotātu un ļoti skaistu eglīti.

Foto: riga.lv