Koncertvakari “Rīgas mākslas telpā”

15. Jūlijs, 2019

Izstādes “Jūgendstils Rīgā. Kolekcijas desmitgade” ietvaros izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” (Kungu ielā 3) notiks divi īpaši koncertu vakari 18. jūlijā un 22. augustā plkst. 18.00, kas ļaus piedzīvot ceļojumu laikā – redzot, sajūtot un izbaudot jūgendstila bagātīgo gaisotni kā mākslā, tā mūzikā.


Izstādes koncertvakarā īstenā 20. gadsimta sākuma salonā skanēs vokālā un instrumentālā kamermūzika– solodziesmas, dueti, valši un pat klavieres četrrocīgi. Koncerta programmā tiks atskaņoti Johannesa Brāmsa, Franča Šūberta, Edvarda Grīga, Žana Sibēliusa, Emīla Dārziņa, Alfrēda Kalniņa, Jāzepa Mediņa un citu iemīļotu komponistu skaņdarbi. Mūzikas notikumā piedalīsies operdziedātāja Evija Martinsone, pianiste Agnese Egliņa, dziedātājs Nauris Indzeris, kā arī pianists Rihards Plešanovs.

Mākslas koncertvakaru biļetes būs nopērkamas izstāžu zāles “Rīgas mākslas telpa” kasē. To cena, iekļaujot izstādes apmeklējumu, būs 7 eiro.

Koncertvakarus organizē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība un izstāžu zāle “Rīgas mākslas telpa”, to tapšanu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.