Kur Rīgā var iemācīties dziedāt?

30. Oktobris, 2017

Latvija ir dziedoša valsts. Tāpēc arī tās galvaspilsētā Rīgā mācīties mūziku iespējams praktiski jebkurā apkaimē un jebkurā vecumā. Pat, ja lācis uzkāpis uz auss un neizdodas iestāties mūzikas skolā, ir atvērtas daudzu studiju un pulciņu durvis. Interneta vietne info.riga.lv turpina publikāciju sēriju, kas veltīta no pilsētas budžeta finansētajiem neformālās izglītības centriem Rīgā. Šoreiz pastāstīsim par to, kur Rīgā iespējams kļūt par nākamo Renāru Kauperu vai Raimondu Paulu.


1.No elektroniskās mūzikas līdz ērģeļmūzikai

Augusta Dombrovska mūzikas skola

Ja nav vēlēšanās simtprocentīgi ziedot sevi mūzikai, var mēģināt mācības vispārizglītojošajā skolā apvienot ar nodarbībām mūzikas skolā. Viena no interesantākajām iestādēm pilsētā – Augusta Dombrovska mūzikas skola. Jau 55 gadus skola darbojas vienā no attālākajām Rīgas apkaimēm – Vecmīlgrāvī. Skola „dzīvo” Burtnieku namā – arhitektūras piemineklī, ko XX gadsimta sākumā pazīstamiem kultūras darbiniekiem uzcēla mecenāts Augusts Dombrovskis. Zālēs, kur reiz dzeju lasīja Rainis un Aspazija, tagad kārto eksāmenus jaunie pianisti un flautisti. 1995. gadā vecajai ēkai tikai uzbūvēta moderna piebūve: muzikālā dzīve sāka mutuļot. Patlaban audzēkņi var izvēlēties 21 mācību programmu. Vispopulārākās – klavieres, vijole un ģitāra. Var izvēlēties arī flautu, čellu, arfu, kokli un fagotu. Paralēli individuālām mācībām ir iespēja izmēģināt savas spējas kādā no ansambļiem vai koriem.

Skolā ir ērģeļu zāle un ir ekskluzīva iespēja mācīties spēlēt ērģeles. Liels pieprasījums ir pēc stundām, kurās iespējams apgūt elektronisko mūziku (apgūt sintezatora spēli, skaņu režiju, kompozīciju).

Mūzikas skolas audzēkņi pastāvīgi piedalās vietējos un starptautiskos konkursos. Diplomu ir tik daudz, ka skolas mācību daļas pārzine Gita Juškeviča nevar noturēt rokās apjomīgu mapi ar vairākiem simtiem lapaspušu. Konkursu tradīcija ir arī pašā skolā. Piemēram, ikgadējais Augusta Dombrovska vārdā nosauktais stīgu instrumentu konkurss. Pateicoties skolas direktora Imanta Kalniņa iniciatīvai, konkurss ieguvis starptautisku statusu.

2.No klasiskā vokāla līdz „Eirovīzijas balsij”

Bolderājas Mūzikas un mākslas skola

Pārbraucam uz citu pilsētas malu – Bolderāju – un nokļūstam vēl vienā mūzikas skolā nomalē ar vairāk nekā 20 gadu ilgu vēsturi. Te var pārbaudīt savu varēšanu dažādu mūzikas instrumentu spēlēšanā, kā arī apgūt vokālās prasmes. Turklāt Bolderājas Mūzikas un mākslas skola ir vienīgā Rīgā, kur var apgūt ne tikai klasiskā vokāla studijas, bet arī moderno, populārās mūzikas un džeza programmu. Konkursa „Eirovīzija–2015” laureāte Aminata Savadogo deviņus gadus mācījās Bolderājas mūzikas skolā, kur pabeidza flautas klasi.

Izvēloties mūzikas skolu, jāņem vērā vairākas nianses: tajās var mācīties līdz 18 gadu vecumam. Lai apgūtu dažu instrumentu – klavieru, vijoles, čella – spēli, svarīgi sākt mācīties pēc iespējas agrāk. Parasti to sāk darīt 6–7 gadu vecumā (mācības turpinās astoņus gadus). Pūšamo un sitamo instrumentu klasēs uzņem arī vecākus bērnus (sešu gadu mācību programma).

„Lai spēlētu kādu konkrētu instrumentu, jāņem vērā cilvēka fizioloģiskie parametri. Kontrabasu vai arfu nevar spēlēt septiņgadīgs bērns. Taču kopumā pieeja ir individuāla: ja septiņgadnieks ir liela auguma, arī ģitāru varēs uzreiz spēlēt. Un, iespējams, iegūs nevis sešgadīgu, bet astoņgadīgu muzikālo izglītību,” skaidro Augusta Dombrovska mūzikas skolas direktors Imants Kalniņš. Pieredzējuši pedagogi vienmēr palīdzēs izvēlēties atbilstošu mūzikas instrumentu.

Vēl viens aspekts – cik nopietns ir nodoms. Nodarbības „muziķenē” – tās ir četras sešas stundas nedēļā, plus vingrināšanās mājās. Viss kā īstā skolā!

„Vairums bērnu lieliski tiek galā. Viņiem patīk, var apvienot divas skolas, ir labas dotības. Taču, neapšaubāmi, tā ir liela slodze,” saka Gita Juškeviča. Viņa apgalvo, ka katru gadu no 25 absolventiem ir 3–4 tādi, kas arī savu turpmāko dzīvi vēlas saistīt ar mūziķa profesiju.

Starp citu, Rīgā ir divas mūzikas skolas – Pāvula Jurjāna mūzikas skola un Juglas Mūzikas skola –, kur mūziku var apgūt arī bērni ar īpašām vajadzībām.

3.No latviešu līdz baltkrievu dziesmai

Rīgas kori, pūtēju orķestri un mūzikas centri

Var izvēlēties arī vienkāršāku ceļu, piemēram, apmeklēt mūzikas studijas vai pulciņus. Rīgā daudzos bērnu un jauniešu centros un vispārizglītojošajās skolās var mācīties spēlēt flautu, ģitāru, saksofonu. Bērnu mācību iestādēs apgūt mūzikas instrumentu vai apmeklēt vokālās nodarbības var audzēkņi no 3 līdz 25 gadu vecumam. Citās Rīgas vietās bezmaksas vai arī ne pārāk dārgi pulciņi un studijas gaida mammas un tētus, vecmāmiņas un vectētiņus. Piemēram, krievu tautas instrumentu orķestris „Sadko”, kas darbojas VEF kultūras pilī, uzņem dalībniekus no 15 līdz 70 gadiem, savukārt pūtēju orķestris „Fanfara” kultūras namā „Ziemeļblāzma” – no 14 līdz 52 gadiem. Jauktajā korī „Ars Longa” ir pat 83 gadus veci dalībnieki. Tā kā Rīga ir multikulturāla pilsēta, iespējas dziedāt ir ne tikai latviešu valodā, bet arī krievu, poļu, ukraiņu, baltkrievu valodā.  

Ļoti bieži mūzikas nodarbības tiek organizētas vispārizglītojošajās skolās. Nataļjas Jekimovas, ilggadējas Rīnūžu vidusskolas kora „Prima” vadītājas, audzēkņi ir dažādu konkursu un pilsētas skatu pastāvīgie dalībnieki. Pēdējā gada laikā viņi koncertējuši Pleskavā, uz kurieni kori uzaicināja N. Rimska-Korsakova vārdā nosauktā Pleskavas apgabala mākslu koledža, kā arī projekta ietvaros „Raiņa dzejas atbalsis” uzstājušies vairākās Krievijas pilsētās. Šoruden kora "Prima" audzēkņi pabija Francijā un Vācijā. Pēc Otmonas pilsētas vadības uzaicinājuma viņi uzstājās vietējā kultūras namā.
Viņi ir snieguši nelielus koncertus baznīcās Ķelnē, Ahēnē, laukumā pie Parīzes Dievmātes katedrāles, pie Mobežas cietokšņa un uz Eifeļa torņa. Koris „Prima” ir XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku zelta laureāts. Nataļja Jekimova kori vada jau 23 gadus.

Daudzi audzēkņi viņu sauc par otro mammu – viņa palīdz uz skatuves atvērties pat tiem, kas, tikai dzirdot vien par uzstāšanos, sāk trīcēt no uztraukuma. „Uzskatu, ka nav netalantīgu bērnu. Katram bērnam ir muzikālas dotības, tās tikai jāattīsta un jāpalīdz tām izpausties,” saka pedagoģe.

Pirmo reizi dziesmu un deju svētkos koris „Prima” piedalījās 2008. gadā. Toreiz visspilgtākais iespaids bija piedalīšanās noslēguma koncertā kopā ar Renāru Kauperu. Pagājušajā gadā koris konkursā piedalījās jau piekto reizi, taču pirmo reizi izdevās izturēt visas trīs konkursa kārtas.

Pulciņos uzņem visus, kas vēlas, neatkarīgi no dabas dotiem talantiem. Galvenais – vēlēšanās dziedāt. „Man daudzi jautā, kur bērni rod motivāciju. Tā uzrodas tad, kad bērns sajūt skatuvi. Strādā rezultātam. Pavērojiet, kāda mums ir paaudžu pēctecība! Mazākie, skatoties uz vecākajiem, kas piedalās nopietnos konkursos un koncertos, arī ieņem godalgotas vietas. Man savos audzēkņos patīk māka mobilizēties. Viņi var dauzīties, bet tiklīdz iziet uz skatuves, lai uzstātos, priekšnesumam atdod sevi pilnībā, jo nodarbojas ar to, kas patīk,” piebilst pedagoģe.  

Kur atrast informāciju?

Informāciju par iespējām apmeklēt mūzikas nodarbības var atrast pašās mūzikas skolās, attīstības centros, radošajās studijās. Iestāžu tālruņu numuri un adreses publicētas arī interneta vietnē www.e-skola.lv, sadaļā „Iestāžu katalogs".

Kad var nākt?

Audzēkņu uzņemšana mūzikas skolās parasti notiek mācību gada beigās (jūnijā). Jau maija beigās mūzikas skolās redzamā vietā tiek izlikta informācija, kurā norādīti iestājeksāmenu datumi un nepieciešamo pārbaudījumu apjoms. Vairums ansambļu, orķestru un koru tiek formēti gada sākumā. Dažās vietās pastāv iespēja, ka mācīties gribētājus uzņems arī gada vidū.

Ar cik stundām nedēļā jārēķinās?

Tas atkarīgs no izvēlētās disciplīnas un vietas. Ja esat nolēmuši bērnu sūtīt mācīties mūzikas skolā, mācības būs tikpat nopietnas kā vispārizglītojošajā skolā. Ar vingrināšanos mājās un papildu mēģinājumiem. Pat pirmajā klasē bērnam var būt 4–5 pilnvērtīgas stundas nedēļā (divas stundas solfedžo, divas atbilstoši specializācijai). Vēlāk var nākt klāt arī otra mūzikas instrumenta apguve, dalība ansamblī, akomponēšana, orķestris, muzikālā literatūra utt. Studijās un pulciņos prasības dažreiz ir zemākas, taču jebkurš instruments, lai tas būtu akordeons vai balss, prasa pastāvīgu vingrināšanos.  

Cik tas maksā?

Cenas variē atkarībā no izvēlētās vietas un nodarbību veida. Ļoti daudzos koros, orķestros un instrumentālajos ansambļos dalība ir bez maksas. Taču par individuālām mūzikas nodarbībām, lai arī ne dārgi, bet jāmaksā. Mūzikas skolās, ja bērns apgūst profesionālās orientācijas programmu budžeta grupā, maksa visur ir vienāda.   

Mūzikas skolās no ikmēneša maksas ir atbrīvotas daudzbērnu ģimenes, bet tikai tādā gadījumā, ja vienlaikus mācās trīs un vairāk bērnu, un maznodrošinātās ģimenes. Piemaksāt nākas par mūzikas instrumenta īri, dažkārt – arī par piedalīšanos konkursos.

Informācija par ikmēneša maksu jāprecizē pie pasniedzēja vai interešu centru vadības.

Vecāku līdzfinansējuma apmērs atkarīgs no izglītības programmas ilguma un noteikts ar Rīgas domes lēmumu Nr. 5376 „ Par līdzfinansējuma apmēru interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmām Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs”. Šos noteikumus un līdzfinansējuma apmēru var atrast Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta mājaslapā www.iksd.riga.lv, sadaļā „Normatīvie akti”.

Darbalaiki

Mācību gads sakrīt ar mācību gadu vispārizglītojošajā skolā. Dažreiz nodarbības notiek arī vasarā, piemēram, ja koris vai orķestris piedalās kādā festivālā vai konkursā, piemēram, dziesmu un deju svētkos, vai koncertē.

Kas var apmeklēt šos pulciņus?

Pulciņi paredzēti bērniem un jauniešiem no 2–3 gadu vecuma līdz 25 gadiem. Parasti skolēni meklē centrus, kas atrodas tuvāk dzīvesvietai vai vispārizglītojošajai skolai.

Mūzikas skolās nodarbības notiek arī pašiem mazākajiem. Taču cenrādis atšķiras no tā, kas tiek piemērots, mācoties budžeta programmā jau lielākā vecumā.

Kur vēl var mācīties mūziku?

Nodarbības piedāvā deviņas mūzikas un mākslas skolas, kā arī radošās studijas, pulciņi, atsevišķi pasniedzēji un vispārizglītojošās skolas.

MŪZIKAS UN MĀKSLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀŽU ADRESES

MŪZIKAS INSTRUMENTU APMĀCĪBA

 • Basģitāras, ģitārspēles pulciņš (12–18 g. vec.), pamatskola „Rīdze”, K. Valdemāra iela 2, 67848050, 67214314, 34,00 EUR**
 • Flautas spēle (10–25 g. vec.), pamatskola „Rīdze”, K. Valdemāra iela 2, 67848050, 67214314, 34,00 EUR**
 • Ģitārspēle (12–25 g. vec.), pamatskola „Rīdze”, K. Valdemāra iela 2, 67848050, 67214314, 34,00 EUR*
 • Klavierspēle (7–25 g. vec.), pamatskola „Rīdze”, K. Valdemāra iela 2, 67848050, 67214314, 34,00 EUR**
 • Saksofona spēle (10–25 g. vec.), pamatskola „Rīdze”, K. Valdemāra iela 2, 67848050, 67214314, 34,00 EUR**
 • Vijoļspēle (7–25 g. vec.), pamatskola „Rīdze”, K. Valdemāra iela 2, 67848050, 67214314, 34,00 EUR**
 • Klavierspēle (5–10 g. vec.), BJC „Kurzeme”, Imantas iela 11A, 67105437
 • Ģitāras spēle (12–25 g. vec.), BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19A, 67229951
 • Ģitārspēle (14–25 g. vec.), BJC „Altona”, Altonavas iela 6, 67612354
 • Ģitārspēle un basģitārspēle (12–18 g. vec.), BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K. Barona iela 99, pt.p8ss@gmail.com, gradinarovs@inbox.lv, 26529827, 26791844, 7,00 EUR
 • Ģitārspēles pamatu pulciņš (8–25 g. vec.), BJC „Laimīte”, Sarkandaugavas iela 24, 67394663, 5,00 EUR
 • Individuālā klavierspēle (6–15 g. vec.), BJC „IK Auseklis”, Silciema iela 3, 67181090, 28,46 EUR
 • Vijoļspēles apmācība (3–18 g. vec.), BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K. Barona iela 99, baltalksne@inbox.lv, 26455414, 7,00 EUR
 • Vijoļspēles pulciņš (4–18 g. vec.), BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona iela 99, 67279205, 7,00 EUR

ORĶESTRI

 • Bērnu orķestris (akordeona spēle) (4–25 g. vec.), BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19A, 67229951
 • Bērnu orķestris (akordeona spēle) (6–18 g. vec.), BJC „Daugmale”, nodarbības notiek Rīgas 86. vsk. Ilūkstes ielā 10, 67229951
 • Jauniešu pūtēju orķestris „Auseklītis” (12–26 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras pils „Ziemeļblāzma”, nodarbības notiek Rīgas 6. vsk. A. Čaka ielā 102, haralds10@inbox.lv, 67314044
 • Latvijas Universitātes kamerorķestris (15–80 g. vec.), ***Latvijas Universitātes biedrība „Juventus”, Raiņa bulvāris 19, juventus3@inbox.lv, 29569399
 • Krievu tautas instrumentu orķestris „Kadans” (9–30 g. vec.), *** Rīgas Valsts tehnikums, Lāčplēša iela 98, Maskavas nams, Marijas iela 7, 26043055
 • Krievu tautas instrumentu orķestris „Sadko” (15–70 g. vec.), VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, 67181631, 26061908
 • Pūtēju orķestris (7–12 g. vec.), BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K. Barona iela 99, 29472134, janisgraholskis@inbox.lv
 • Pūtēju orķestris „Fanfara” (14–52 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras pils „Ziemeļblāzma”, nodarbības notiek BJC „Rīgas Skolēnu pils” K. Barona ielā 99, janisgraholskis@inbox.lv, 29472134
 • Pūtēju orķestris „Intermezzo” (10–25 g. vec.), J. Mediņa Rīgas 1. mūzikas skola, Kronvalda bulvāris 8, Valdis.Lastovskis@riga.lv, 67181687
 • Pūtēju orķestris „SPO” (15–25 g. vec.), *** Rīgas Tehniskās universitātes „Tornis”, Kaļķu iela 1, Maris.Martinsons@ltv.lv, 29119929

INSTRUMENTĀLIE ANSAMBĻI, STUDIJAS

 • Akordeonistu ansamblis „Opuss” (4–18 g. vec.), BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K. Barona iela 99, caro26@inbox.lv, 26005465, 7,00 EUR
 • Instrumentālais ansamblis (16–25 g. vec.), pamatskola „Rīdze” K. Valdemāra iela 2, 67848050, 67214314
 • Klarnetes un saksofona ansamblis (10–15 g. vec.), pamatskola „Rīdze”, K. Valdemāra iela 2, 67848050, 67214314
 • Lielā mūzikas studija (15–25 g. vec.), pamatskola „Rīdze”, K. Valdemāra iela 2, 67848050, 67214314 
 • Mandolīnu ansamblis (7–16 g. vec.), pamatskola „Rīdze”, K. Valdemāra iela 2, 67848050, 67214314
 • Mazā mūzikas studija (7–14 g. vec.), pamatskola „Rīdze”, K. Valdemāra iela 2, 67848050, 67214314 
 • Muzikālās attīstības pulciņš–instrumentālais ansamblis (4–10 g. vec.), pamatskola „Rīdze”, K. Valdemāra iela 2, 67848050, 67214314
 • Vijoļu ansamblis (7–10 g. vec.), pamatskola „Rīdze”, K. Valdemāra iela 2, 67848050, 67214314
 • Vokāli instrumentālais ansamblis (18–25 g. vec.), pamatskola „Rīdze”, K. Valdemāra iela 2, 67848050, 67214314
 • Blokflautas spēles studija (5–10 g. vec.), BJC „Kurzeme”, Imantas iela 11A, 67105437
 • Mūzikas studija „Harmonija” (5–18 g. vec.), BJC „Kurzeme”, Imantas iela 11A, 67105437
 • Sintezatora spēles studija (5–25 g. vec.), BJC „Kurzeme”, Imantas iela 11A, 67105437
 • Flautu ansamblis (8–18 g. vec.), BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K. Barona iela 99, Mareks.Romanovskis@inbox.lv, 29268882, 5,00 EUR
 • Flautu ansamblis „Con Anima” (17–22 g. vec.), Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skola, Kronvalda bulvāris 8, ingagrinvalde@hotmail.com, 29234660
 • Populārās mūzikas ansamblis (12–25 g. vec.), BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19A, 67229951
 • Jauno mūziķu studija (6–25 g. vec.), BJC „Altona”, Altonavas iela 6, 67612354
 • Zvanu ansamblis (16–25 g. vec.), BJC „Altona”, Altonavas iela 6, 67612354
 • Ģitārspēles studija un vokāli instrumentālais ansamblis „Vējš” (10–25 g. vec.), BJC „Kurzeme”, Imantas iela 11A, 67105437
 • Muzikālās attīstības studija „Notiņa” (2,8–6 g. vec.), BJC „Kurzeme”, Imantas iela 11A, 67105437
 • Mūzikas studija „Muzikālais moments” (4–18 g. vec.), BJC „IK Auseklis”, Silciema iela 3, 67181090
 • Jauniešu kameransamblis „Lira” (16–35 g. vec.), *** Rīgas Valsts tehnikums, Lāčplēša iela 98, denissk2009@inbox.lv, 29822114
 • Muzikālā studija „Kantilēna” (3–17 g. vec.), BJC „Bolderāja”, Flotes iela 8, 67435096, 1,50 EUR
 • Ritma meistaru darbnīca (6–25 g. vec.), TJN „Annas 2”, Annas iela 2, 20369040
 • Stīgu ansamblis „Gaiva” (21–52 g. vec.), *** Rīgas Tehniskās universitātes Studentu klubs un Kultūras centrs, Kaļķu iela 1, Modris.Slava@inbox.lv, 26992058
 • Tautas mūzikas instrumentu ansamblis (7–12 g. vec.), BJC „Laimīte”, nodarbības Rīgas Kultūru vsk. Ganību dambī 7

KOKLĒTĀJU ANSAMBĻI

 • Koklētāju ansamblis „Austriņa” (7–18 g. vec.), BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K. Barona iela 99, austrinas@inbox.lv, 29176399, 7,00 EUR
 • Koklētāju ansamblis „Cantata” (17–23 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija „Ave Sol”, Citadeles iela 7, Anda.Eglite@inbox.lv, 28359698
 • Koklētāju ansamblis „Ilga” (6–17 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība Rīgas Kultūras centrs „Iļģuciems”, Lidoņu iela 27, k–2, ikrauce@inbox.lv, 26540639, 67105510
 • Koklētāju ansamblis „Kārta” (5–25 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras un atpūtas centrs „Imanta”, Anniņmuižas bulvāris 29, marava@apollo.lv, 67181939
 • Koklētāju ansamblis „Pūt, vējiņi” (12–22 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras pils „Ziemeļblāzma”, nodarbības notiek Augusta Dombrovska mūzikas skolā Ziemeļblāzmas ielā 38, gitaandersone@inbox.lv, 67341829
 • Koklētāju ansamblis „Teiksma” (18–40 g. vec.), J. Mediņa Rīgas 1. mūzikas skola, Kronvalda bulvāris 8, teiksma.jan@inbox.lv, 67181676
 • Kokles spēles studija „Rīdze” (7–15 g. vec.), pamatskola „Rīdze”, K. Valdemāra iela 2, 67848046
 • Kokles spēles studija (5–25 g. vec.), BJC „Kurzeme”, Imantas iela 11A, 67105437

KORI

 • 1.–4. un 5.–9. klašu kori (7–15 g. vec.), pamatskola „Rīdze”, K. Valdemāra iela 2, 67848046
 • Bērnu kora studija „Odziņas” (2–18 g. vec.), BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K. Barona iela 99, Rita.Birzule@gmail.com, 27006052, 28345101, 5,00 EUR
 • Bērnu koris (7–14 g. vec.), pamatskola „Rīdze”, K. Valdemāra iela 2, 67848046
 • Bērnu un jauniešu koris „Zvonņica” (krievu valodā) (5–25 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras un atpūtas centrs „Imanta”, Anniņmuižas bulvāris 29, innamic@inbox.lv, 67181939
 • Emīla Dārziņa jauktais koris (16–40 g. vec.) *** biedrība „Kora biedrība”, nodarbības notiek AS „Swedbank” Balasta dambī 1A, Linda.Grecka@gmail.com, 22125282, darzinakoris.lv/
 • Jauktais koris „Ars Longa” (17–83 g. vec.), *** Rīgas Latviešu biedrība, Merķeļa iela 13, korisarslonga@inbox.lv, 29401454
 • Jauktais koris „Aura” (18–50 g. vec.), *** Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultāte, Zeļļu iela 8, Edgars.Vitols@e-apollo.lv, 29447081, www.koris-aura.lv
 • Jauktais koris „Burtnieks” (16–45 g. vec.), *Latvijas izdevniecību jauktais koris „Burtnieks”, Rīgas Valsts 3. ģimnāzija, Grēcinieku iela 10, Egils.Lipsans@inbox.lv, 29192534, www.korisburtnieks.lv, 5,00 EUR
 • Jauktais koris „DeCoro” (16–45 g. vec.), *** Latvijas Universitātes biedrība „Juventus”, Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultāte, Kronvalda bulvāris 4, decoro.mixed.choir@gmail.com, 26535660, www.decoro.lv
 • Jauktais koris „Dzīne” (18–58 g. vec.), VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, info@dzine.lv, 29227680, 67767763, www.dzine.lv
 • Jauktais koris „Fēnikss” (20–75 g. vec.), VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, eglerix@inbox.lv, 29171791
 • Jauktais koris „Fortius” (18–45 g. vec.), *** Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija, Imantas 7. līnija 1, Mara.Marnauza@choir.lv, 29461145, 29123544, choir.lv/fortius/lv/
 • Jauktais koris „Jolanta” (17–83 g. vec.), *** Latvijas Neredzīgo biedrības Strazdumuižas klubs, Pāles iela 14 – 3, 67531515
 • Jauktais koris „Juventus” (16–59 g. vec.), *** Latvijas Universitātes biedrība „Juventus”, Raiņa bulvāris 19, Marcis.Imants@gmail.com, 26456086, www.juventus.lv
 • Jauktais koris „Kvēle” (16–23 g. vec.), *** Rīgas Juglas vsk., Kvēles iela 64, Inese_Niedra@inbox.lv, 67533669
 • Jauktais koris „Laudate” (18–55 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija „Ave Sol”, Citadeles iela 7, Janis.Misins@inbox.lv, 28378066
 • Jauktais koris „Līgo” (17–69 g. vec.), Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs „Ritums”, Jauniela 29A, nodarbības notiek Rīgas Celtniecības koledžā Gaiziņa ielā 3, miserere@inbox.lv, 27874072
 • Jauktais koris „Namejs” (15–60 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras un atpūtas centrs „Imanta”, nodarbības notiek Rīgas Natālijas Draudziņas vsk. Bruņinieku ielā 24A
 • Jauktais koris „Norise” (19–33 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras pils „Ziemeļblāzma”, nodarbības notiek O. Kalpaka bulvārī 8, Alise.Koknevica@inbox.lv, 26184222
 • Jauktais koris „Polonez” (poļu valodā) (20–70 g. vec.), *** Latvijas Poļu savienības kultūras klubs „Polonez”, Nīcgales iela 15, andrejspurins@inbox.lv, 67311556, 29822531
 • Jauktais koris „Rīga” (18–25 g. vec.), *** Rīgas Stradiņa universitāte, Dzirciema iela 16, zzilberte@gmail.com, 29422549, Evita.Taranda@koris.lv, 29135864
 • Jauktais koris „Salve” (21–49 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija „Ave Sol”, nodarbības notiek J. Mediņa 1. bērnu mūzikas skolā Kronvalda bulvārī 8, baiba.oz@inbox.lv, 25947022
 • Jauktais koris „SenRīga” (18–75 g. vec.), VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, baibamilzaraja@inbox.lv, 29215985, 67181631, 67181627
 • Jauktais koris „Skaņupe” (17–25 g. vec.), Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs „Ritums”, Jauniela 29A, eriks.kr@inbox.lv, 67105661
 • Jauktais koris „Sōla” (16–35 g. vec.), *** Latvijas Kultūras akadēmija, nodarbības notiek „Zirgu pastā” Dzirnavu ielā 46, sola@sola.lv, 29444155, www.sola.lv
 • Jauktais koris „Sonante” (15–51 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija „Ave Sol”, nodarbības notiek Mencendorfa namā Grēcinieku ielā 18, ingagraumane@inbox.lv, 29623427
 • Jauktais koris „Sonore” (18–40 g. vec.), Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs „Mazā ģilde”, Amatu iela 3/5, Andis.Groza@inbox.lv, 29422549, www.sonore.lv
 • Jauktais koris „Teika” (18–25 g. vec.), VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, info@jkteika.lv, 67181627, www.jkteika.lv
 • Jauktais koris „Vaidelote” (15–19 g. vec.), Rīgas Mūzikas internātvidusskola, Kalnciema iela 160, 29118626
 • Jauktais koris „Vivat” (15–33 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras pils „Ziemeļblāzma”, nodarbības notiek Rīgas Valsts tehnikumā K. Valdemāra ielā 1A, freimaneinara@gmail.com, 29546202
 • Jaunais Rīgas vīru koris (14–25 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija „Ave Sol”, nodarbības notiek Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā Raiņa bulvārī 8, 67227412
 • Jauniešu kamerkoris „Daugaviņa” (15–45 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija „Ave Sol”, nodarbības notiek Rīgas 3. mūzikas skolā Maskavas ielā 166, Karlis.Beinerts@gmail.com, 26822245
 • Jauniešu kamerkoris „Vecrīga” (16–30 g. vec.), *** SIA „Arodbiedrību klubs „Vecrīga””, Vaļņu iela 32, normundskirsis@apollo.lv, 29128888
 • Jauniešu koris „Anima” (16–25 g. vec.), MJC „Praktiskās estētikas skola”, Burtnieku iela 34, 67333073, t. sk. Latvijas Kultūras koledža, Bruņinieku iela 57, 67846237
 • Jauniešu koris „Balsis” (16–25 g. vec.), Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs „Mazā Ģilde”, Amatu iela 3/5, choir@balsis.lv, 29414158, www.balsis.lv
 • Jauniešu koris „Kamēr...” (15–29 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija „Ave Sol”, nodarbības notiek Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā Raiņa bulvārī 8, kamer@kamer.lv, 26112259, www.kamer.lv
 • Jauniešu koris „Mūza” (18–35 g. vec.), Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs „Mazā ģilde”, Amatu iela 3/5, info@korismuza.lv, 29476731, www.korismuza.lv
 • Jauniešu koris „Ņiva duhovnaja” (krievu valodā) (12–25 g. vec.), *** Rīgas Sv. Trijādības katedrāle, K. Barona iela 96, vsevolod@inbox.lv
 • Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris (9–30 g. vec.), Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skola, Kronvalda bulvāris 8, romans@latnet.lv, 67181687, jmms.lv/boyschoir
 • Kamerkoris „Amadeus” (17–77 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija „Ave sol”, Citadeles iela 7, Inga.Dziluma@inbox.lv, 29479399
 • Kamerkoris „Austrums” (16–45 g. vec.), *** Rīgas Latviešu biedrība, Merķeļa iela 13, korisaustrums@gmail.com, 26441441, www.korisaustrums.lv
 • Kamerkoris „Konvents” (16–55 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija „Ave Sol”, nodarbības notiek Rīgas Raiņa 8. vakara vsk. K. Barona ielā 71, r.ivars@inbox.lv, 26336587
 • Kamerkoris „Lietus ceļš” (18–35 g. vec.), VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, birzkops@inbox.lv, 67181631, 67181627, 29575189
 • Kamerkoris „Medera” (18–55 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija „Ave Sol”, nodarbības notiek pamatskolā „Rīdze” K. Valdemāra ielā 2, Gunta.Vavere@apollo.lv, 29235173
 • Kamerkoris „Motus” (18–40 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija „Ave Sol”, Citadeles iela 7, Evija.Milzaraja@inbox.lv, 26411385
 • Kamerkoris „Muklājs” (18–25 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas Kultūras centrs „Iļģuciems”, nodarbības notiek Palasta ielā 3, Janis.Kokins@radiokoris.lv, 26483593
 • Kamerkoris „Senais kalns” (18–57 g. vec.), *** Latvijas Mākslas akadēmija, O. Kalpaka bulvāris 13, senaiskalns@inbox.lv, 26436486, http://www.senaiskalns.lv/
 • Kamerkoris „Vidus” (18–43 g. vec.), Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs „Ritums”, Jauniela 29A, baibamilzaraja@inbox.lv, 29215985
 • Koris „Accolada” (krievu valodā) (5–25 g. vec.), BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K. Barona iela 99, zoritat@inbox.lv, accoladachoir@inbox.lv, 27006018, 27006051, 5,00 EUR
 • Koris „Rīga” (krievu valodā) (4–12 g. vec.), BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K. Barona iela 99, Marta.Lubimova@inbox.lv, 28232782, 5,50 EUR
 • Meiteņu kamerkoris „Tonika” (6–18 g. vec.), BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K. Barona iela 99, Inga.Cimina@gmail.com, 26350621, http://www.kamerkoristonika.lv/, 5,50 EUR
 • Meiteņu koris „Rīga” (3–18 g. vec.), BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K. Barona iela 99, Gunta.Malevica@gmail.com, Aija.Smiltena@gmail.com, 29893250, 29179246, meitenukorisriga.lv/, 4,00 EUR
 • Meiteņu koris „Skanda” (15–25 g. vec.), Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs „Ritums”, Jauniela 29A, Alda.Selegovska@riga.lv, 26427825
 • Meža darbinieku vīru koris „Silvicola” (18–70 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras un atpūtas centrs „Imanta”, nodarbības notiek Valsts meža dienestā 13. janvāra ielā 15, aviars@inbox.lv, 25990109
 • Prezidiju Konventa vīru koris (20–70 g. vec.), ***Latvijas Universitātes biedrība „Juventus”, nodarbības notiek korporācijā „Tālavija” Lāčplēša ielā 28, korporācijā „Tervetia” Tērbatas ielā 28, arnis@paurs.lv, 29122123
 • Rīgas Amatniecības vidusskolas jauktais koris (16–22 g. vec.), *** Rīgas Amatniecības vsk., Jūrmalas gatve 90, Gints.Ceplenieks@inbox.lv, 67427220
 • Rīgas Ekonomikas augstskolas jauktais koris (18–33 g. vec.), *** Rīgas Ekonomikas augstskola, Strēlnieku iela 4A, Lauris.Goss@gmail.com, 26524662
 • Rīgas Latviešu biedrības jauktais koris (16–55 g. vec.), *** Rīgas Latviešu biedrība, Merķeļa iela 13, arijsskepasts@gmail.com, 29137361
 • Rīgas pareizticīgo kamerkoris „Blagovest” (krievu valodā) (23–60 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija „Ave Sol”, nodarbības notiek Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā Raiņa bulvārī 8, 27006018
 • Sieviešu koris „Ausma” (18–55 g. vec.), Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skola, Kronvalda bulvāris 8, korisausma@gmail.com, 29404124, korisausma.com
 • Sieviešu koris „Balta” (17–35 g. vec.), *** Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija, Imantas 7. līnija 1, Sanita.Madalane@choir.lv, 29123544
 • Sieviešu koris „Daiļrade” (15–80 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras pils „Ziemeļblāzma”, nodarbības notiek K. Barona ielā 71, Justine.Voitkevica@gmail.com
 • Sieviešu koris „Delta” (18–70 g. vec.), *** Rīgas Tehniskā universitāte, Kaļķu iela 1, sigitaaudeja@inbox.lv, 28665531
 • Sieviešu koris „Dzintars” (16–55 g. vec.), VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Aira-Birzina@apollo.lv, 29293422
 • Sieviešu koris „Jumala” (16–56 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija „Ave Sol”, nodarbības notiek Rīgas 6. vsk. Čaka ielā 102, a.kenina@inbox.lv, 26362204
 • Sieviešu koris „Latve” (18–34 g. vec.), *** Latvijas Universitātes biedrība „Juventus,” nodarbības notiek Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē Jūrmalas gatvē 74/76, latve2@inbox.lv, 20254048
 • Sieviešu koris „Līga” (18–25 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras un atpūtas centrs „Imanta”, Anniņmuižas bulvāris 29, maijafeldmane@inbox.lv, 25973159
 • Sieviešu koris „Minjona” (18–45 g. vec.), *** Latvijas Universitāte, Raiņa bulvāris 19, romans@latnet.lv, minjona@lu.lv, 26111000, www.minjona.lu.lv
 • Sieviešu koris „Rīgas kamerkoris” (18–55 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija „Ave Sol”, nodarbības notiek K. Barona ielā 99 – 102, Gunta.Malevica@gmail.com, 29893250
 • Sieviešu koris „Sapnis” (16–45 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija „Ave Sol”, nodarbības notiek Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā Raiņa bulvārī 8, Iveta_Rismane@yahoo.com, 28364751, sapnis.webs.com
 • Sieviešu koris „Stradiņi” (17–70 g. vec.), *** P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīca, Pilsoņu iela 13, augustinovicsj@gmail.com, 26188957
 • Vīru koris „Absolventi” (18–80 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras un atpūtas centrs „Imanta”, Anniņmuižas bulvāris 29, Arvids.Platpers@inbox.lv, 67181940
 • Vīru koris „Dziedonis” (17–78 g. vec.), *** Latvijas Universitātes biedrība „Juventus”, nodarbības notiek Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūtā Raiņa bulvārī 29, jmrmv@ml.lv, 26321056
 • Vīru koris „Frachori” (15–76 g. vec.), Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs „Mazā ģilde”, Amatu iela 3/5, Andrejs.Murnieks@gmail.com, 67229094
 • Vīru koris „Gaudeamus” (18–76 g. vec.), *** Rīgas Tehniskā universitāte, Kaļķu iela 1, ic@btv.lv, 29119001, www.gaudeamus.lv
 • Vīru koris „Iustus” (18–40 g. vec.), *** Valsts Policijas koledža, Ezermalas iela 8, Mara.Batraga@inbox.lv, 29674431
 • Vīru koris „Tēvzeme” (14–85 g. vec.), Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs „Ritums”, Jauniela 29A, t.gulbis@inbox.lv, 28653302
 • Zēnu koris (7–12 g. vec.), pamatskola „Rīdze”, K. Valdemāra iela 2, 67848050

VOKĀLIE ANSAMBĻI, STUDIJAS

 • Baltkrievu tautas dziesmu ansamblis „Nadzeja” (17–25 g. vec.), *** baltkrievu biedrība „Prameņ”, nodarbības notiek „Krievu namā” Tallinas ielā 96, semilana2@yandex.ru, 26029798
 • Baltkrievu vokālais ansamblis „Suzorje” (18–25 g. vec.), *** slāvu mūzikas biedrība „Sozvučije”, nodarbības notiek „Krievu namā” Tallinas ielā 96, sozvucije@inbox.lv, 27077323
 • Bērnu popgrupa „Poppy” (3–13 g. vec.), VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Tērbatas iela 41/43 – 7, Gunta.Stade@inbox.lv, 29164460
 • Bērnu popgrupa „Sapnītis” (9–12 g. vec.), *** studija „Aprīļa pilieni”, nodarbības notiek Latvijas Televīzijā Zaķusalas krastmalā 3, nijoleberezina@inbox.lv, 29159058
 • Bērnu popgrupa „Stihija” (9–16 g. vec.), *** nodibinājums „Mākslas vērtību fonds”, nodarbības notiek Rīgas 88. vsk. Ilūkstes ielā 30, larisa@unet.lv, 29897133
 • Bērnu popgrupa „Tu un es” (9–14 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras un atpūtas centrs „Imanta”, Anniņmuižas bulvāris 29, Ieva.Sutugova@inbox.lv, 67181939
 • Bērnu popgrupa „Zīlīte” (8–12 g. vec.), *** fonds „Kids Music Promotion”, Smilšu iela 16 – 410, atmixstudio@yahoo.com, 29765812
 • Bērnu un jauniešu vokālais ansamblis „Momo” (2,5–16 g. vec.), VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Dagnija.Kravale@gmail.com, 26015192, www.momogroup.lv
 • Bērnu vokālais ansamblis „Cielaviņa” (5–14 g. vec.), *** Latvijas Neredzīgo biedrības Strazdumuižas klubs, Pāles iela 14 – 3, Anita.Andersone@inbox.lv, 67531515
 • Bērnu vokālais ansamblis „Dvīņi” (4–11 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija „Ave Sol”, nodarbības notiek Mežciema pamatskolā Hipokrāta ielā 29, Ginta.Arina@inbox.lv, 29477877, 67536888
 • Bērnu vokālais ansamblis „Ildzēni” (7–15 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas Kultūras centrs „Iļģuciems”, Lidoņu iela 27, k–2, buleziemele@inbox.lv; 20203179
 • Bērnu vokālais ansamblis „Knīpas un knauķi” (6–16 g. vec.), *** Rīgas Latviešu biedrība, Merķeļa iela 13, editeputnina@apollo.lv, 26546804, www.knipasunknauki.lv
 • Bērnu vokālais ansamblis „Kolibri” (3–16 g. vec.), Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs „Mazā ģilde”, Amatu iela 3/5, initama@inbox.lv, 28300243
 • Bērnu vokālais ansamblis „Lado” (9–16 g. vec.), *** nodibinājums „Mākslas vērtību fonds”, nodarbības notiek Rīgas 88. vsk. Ilūkstes ielā 30, Larisa@unet.lv, 29897133
 • Bērnu vokālais ansamblis „Magonīte” (3–14 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija „Ave Sol”, nodarbības notiek Mežaparkā Kokneses prospektā 15, bukeikoieva@inbox.lv, 67519391
 • Bērnu vokālais ansamblis „Nāriņa” (3–6 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras pils „Ziemeļblāzma”, nodarbības notiek Rīgas 31. vsk. Skuju ielā 11, Inara.Strautmane@inbox.lv, 25984803
 • Bērnu vokālais ansamblis „Palāsītes” (3–16 g. vec.), Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs „Mazā ģilde”, Amatu iela 3/5, irode@inbox.lv, initama@inbox.lv, 67210093
 • Bērnu vokālais ansamblis „Podziņas” (3–14 g. vec.), Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs „Mazā ģilde”, Amatu iela 3/5, nodarbības notiek Rīgas V. Zālīša pamatskolā O. Kalpaka bulv. 8, s.daugule@inbox.lv, 26470788
 • Bērnu vokālais ansamblis „Saulessvece” (4–10 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija „Ave Sol”, nodarbības notiek Mežciema pamatskolā Hipokrāta ielā 29, Ginta.Arina@inbox.lv, 67536888
 • Bērnu vokālā studija „Aijajā” (4–6 g. vec.), BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19A, 67229951
 • Jauniešu ansamblis „Jaunā nianse” (20–35 g. vec.), *** Rīgas Tehniskās universitātes Studentu klubs un Kultūras centrs, Kaļķu iela 1, Antra.Drege@inbox.lv, 29159283
 • Jauniešu vokālais ansamblis „Campanella” (15–23 g. vec.), BJC „IK Auseklis”, nodarbības notiek Kaļķu ielā 11A, 67818042
 • Jauniešu vokālā grupa „Sonorus” (17–25 g. vec.), MJC „Praktiskās estētikas skola”, Burtnieku iela 34, 67333073, 26336587
 • Krievu tautas dziesmu un deju ansamblis „Kriviči” (8–25 g. vec.), VEF Kultūras pils, nodarbības notiek „Krievu namā” Tallinas ielā 96, berezinsva@mail.ru, 26470277
 • Mūzikas studija (5–7 g. vec.), Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, Stūrmaņu iela 31, 67434848, 67430542, 8,54–28,46 EUR
 • Muzikālās audzināšanas pulciņš (3–7 g. vec.), BJC „Zolitūde”, Ruses iela 13, 67404160
 • Pulciņš „Muzikālā pasaka” (5–7 g. vec.), BJC „Zolitūde”, Ruses iela 13, 67404160
 • Vokāla pulciņš (4–19 g. vec.), BJC „Zolitūde”, Ruses iela 13, 67404160
 • Muzikālās etīdes (3–6 g. vec.), MJC „Praktiskās estētikas skola”, Burtnieku iela 34, 67333073
 • Pulciņš „Dziesmu un deju kamolītis” (5–7 g. vec.), MJC „Praktiskās estētikas skola”, Burtnieku iela 34, 67333073
 • Vokālā apmācība (10–20 g. vec.), MJC „Praktiskās estētikas skola”, Burtnieku iela 34, 67333073
 • Popgrupa „Mio” (12–25 g. vec.), BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K. Barona iela 99, gradinarovs@inbox.lv, 26791844, 7,00 EUR
 • Postfolkloras ansamblis „Vecpilsētas dziedātāji” (21–25 g. vec.), *** Rīgas Tehniskās universitātes Studentu klubs, Kaļķu iela 1, Linda.Zonne@gmail.com
 • Rokgrupa (14–18 g. vec.), BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K. Barona iela 99, 26529827, 26791844, pt.p8ss@gmail.com, gradinarovs@inbox.lv, 7,00 EUR
 • Skaņu studija (10–25 g. vec.), Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88, 29141263
 • Solo dziedāšana (18–25 g. vec.), pamatskola „Rīdze”, K. Valdemāra iela 2, 67848050, 34,00 EUR*
 • Vīru vokālais ansamblis „Dancis” (18–25 g. vec.), *** Latvijas Universitātes biedrība „Juventus”, Raiņa bulvāris 19, padziedasim@inbox.lv, 29771020
 • Vīru vokālais ansamblis „Harmonija Rīgai” (20–55 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras un atpūtas centrs „Imanta”, nodarbības notiek Rīgas Latviešu biedrības namā Merķeļa ielā 13, arijsskepasts@gmail.com, 29137361
 • Vokālais ansamblis (7–15 g. vec.), BJC „Daugmale”, nodarbības notiek Rīgas 25. vsk. Rušonu ielā 6, 67229951
 • Vokālais ansamblis (7–15 g. vec.), BJC „Daugmale”, nodarbības notiek Rīgas Lastādijas internātpamatskolā Maskavas ielā 178, 67229951
 • Vokālais ansamblis (5–25 g. vec.), BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19A, 67229951
 • Vokālais ansamblis „Canzone” (10–16 g. vec.), BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K. Barona iela 99, kornelija.gta@inbox.lv, 27006048, 4,00 EUR
 • Vokālais ansamblis „Freska” (22–52 g. vec.), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas Kultūras centrs „Iļģuciems”, nodarbības notiek Kurzemes pr. 20 – 64, zaigalazdina@inbox.lv; 26425163
 • Vokālais ansamblis „Melodija” (14–16 g. vec.), BJC „IK Auseklis”, Silciema iela 3, 67181090
 • Vokālais ansamblis „Melos” (krievu valodā) (4–11 g. vec.), BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K. Barona iela 99, helenamelos@inbox.lv, 27006042, 29668082, 5,00 EUR

* Līdzfinansējuma maksājums noteikts, pamatojoties uz Rīgas domes 2012. gada 2. oktobra lēmumu Nr. 5340 („Par līdzfinansējuma apmēru profesionālās ievirzes izglītības programmām Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs”) un 2012. gada 23. oktobra lēmumu Nr. 5376 („Par līdzfinansējuma apmēru interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmām Rīgas pilsētas

pašvaldības izglītības iestādēs”)

** Maksas grupa/individuālas nodarbības, bez valsts un pašvaldības līdzfinansējuma

*** Kolektīvi, kas saņem atbalstu no RD IKSD Kultūras pārvaldes

Katalogā nav iekļauti pulciņi, studijas, kori, ansambļi un citi kolektīvi, kas atrodas Rīgas vispārējās vidējās izglītības vidusskolās.