Labās rokās: 5 patversmes “Ulubele” kaķi jaunu māju meklējumos

12. Jūnijs, 2018

Patversmes “Ulubele” iemītnieku katru rītu mostas ar cerību: ja nu tieši šodien mana dzīve beidzot izmainīsies? Portāls Riga.lv devās uz patversmes kaķu māju un iepazinās ar tās brīnišķīgajiem, pūkainajiem iemītniekiem – varbūt jūs vēlētos kļūt par draugu kādam no viņiem?


Foto: Riga.lv

Šī kaķene “Ulubelē” nonāca 13. februārī, dienu pirms Valentīna dienas, un patversmes darbinieki viņā uzreiz iemīlējās. Kaķenei ir aptuveni 4 gadi, viņa ir ļoti tīrīga un viņai ir veiktas visas nepieciešamās vakcīnas. Varbūt šī trīskrāsainā skaistule gaida tieši jūs?


Foto: Riga.lv

Šai meitenei ar dzintara krāsas acīm ir aptuveni 4 gadi, patversmē viņa nonāca pēc mīļotās saimnieces nāves. Jau gandrīz gadu viņa dzīvo “Ulubelē”, mīļi sagaidot kaķu mājas viesus un ļoti cer, ka viens no viņiem kļūs par jauno draugu.


Foto: Riga.lv

Šim gaiši pelēkajam kaķim ar ļoti neparasto izskatu ir tikai trīs gadi. Patversmē viņš nokļuva šopavasar, bet pašlaik pielāgojas jaunajai dzīvei un gatavojas kļūt par kāda mīļo draugu.


Foto: Riga.lv

Šī jaukā, piecus gadus vecā kaķene dzīvo patversmē un ļoti gaida savu cilvēku. Kādu, kurš varētu novērtēt viņas neparasto kažoku, rozā ausis un nopietno skatienu, kādu, kurš viņu mīlēs un kuru varētu iemīlēt arī viņa.


Foto: Riga.lv

Šis puika ar šķietami uzzīmētajām ūsām arī mitinās patversmē, tāpat kā visi pārējie pūkaiņi, taču viņš dzīvo īpašā mājiņā senioriem. Kaķis ir kastrēts un vesels, uzvedas tā, kā piedien tik kuplu ūsu īpašniekam un ļoti, ļoti vēlas dzīvo siltumā un mierā, kļūt par kāda vienīgo un neatkārtojamo mīluli.