Labās rokās: 6 patversmes “Ulubele” suņi jaunu māju meklējumos

1. Marts, 2019

Dienas kļūst garākas un saules ir arvien vairāk, bet patversmes “Ulubele” iemītniekos pēc garās ziemas mostas cerība – varbūt šopavasar viņi varēs atrast jaunas mājas un mīlošus saimniekus? Pat tad, ja neesat gatavi pieņemt jaunu mājdzīvnieku, vienalga ir vērts doties uz patversmi – atvēlēt tik dārgo uzmanību četrkājainajiem draugiem, kopā paelpojot svaigu meža gaisu. Pastāstām par sešiem suņiem, kuri jūs gaida jau tagad!


Bumbiņreksis

Bumbiņreksis patversmē dzīvo jau no 2010. gada beigām. Suns šeit ir aizvadījis gandrīz visu savu dzīvi, ir redzējis simtiem cilvēku, kuri dodas garām viņa voljēram un visādi cenšas piesaistīt viņa uzmanību. Šis puika, par spīti visam, ir bijis un ir viens no paklausīgākajiem patversmes suņiem: tiklīdz izdzird savu vārdu, uzreiz skrien pretī!

Foto: Riga.lv

Reksis ir aktīvs, dzīvespriecīgs un sportisks, mūžīgi jauns suns. Viņa īpašā kaislība ir bumbiņas, tāpēc arī viņu tā sauc. Viņš ne soli neaties no cilvēka, kuram rokās ir bumbiņa!

Foto: Riga.lv

Ar augstākminēto vienalga nav pietiekami, lai iepazītu Reksi – ņemiet sev līdzi bumbiņu un dodieties uz patversmi, lai redzētu, kā šis suns pārvēršas par rotaļīgāko suni pasaulē. Reksis gan īpaši nedraudzējas ar citiem suņiem, jo īpaši tādiem, kuri augumā ir mazāki.

Dienas, kad pēc seniem patversmes iemītniekiem beidzot ierodas jaunie saimnieki, ir īsti svētki visai “Ulubelei”!

Robins

Foto: Riga.lv

Vidēja izmēra suns, kuram vēl nav pat trīs gadi, patversmē nonācis jau divreiz. Pirmoreiz pēc tam, kad suns savākts no autoservisa Stopiņos, kur viņu pabarojuši darbinieki un vērsušies policijā. Drīz vien Robins no patversmes paņemts un kādu laiku dzīvojis ģimenē, līdz suns atdots atpakaļ “ģimenes iemeslu dēļ”.

Foto: Riga.lv

Tagad Robins dzīvo voljērā kopā ar vēl diviem suņiem – puiku un meiteni, kas vēsta par to, ka viņš lieliski sadzīvo ar citiem dzīvniekiem. Suns ir gatavs uz visu, lai tikai viņu pamanītu un nepaietu viņam garām – redzot cilvēkus, viņš būs pirmais, kurš skries sasveicināties. Robins ir draudzīgs, aktīvs, gudrs un paklausīgs suns, kurš prot dot ķepu pat tad, kad tas no viņa netiek prasīts! Ir grūti saprast, kāpēc Robins, kurš izstaro mīlestību un draudzību, atkal un vēl joprojām atrodas patversmē.

Grāfs

Foto: Riga.lv

Aktīvs, draudzīgs un mūžīgi jautrs – tāds ir Grāfs. Ar prieku dodas pastaigās ar brīvprātīgajiem, ar vēl lielāku prieku ielēks mašīnā, lai dotos mājās. Grāfs kļūs par lielisku draugu, viņam ļoti patīk bērni, bet pie pavadas viņš iet ļoti eleganti, tā arī ieguvis savu vārdu. Suns dzīvo patversmē kopš 2017. gada augusta. Viņš ir gatavs mācīties un ar prieku kļūs par kāda vienīgo mājas mīluli, bet suņu skolas apmeklējums nāks tikai par labu Grāfa un viņa jauno saimnieku attiecībām.

Mia

Foto: Riga.lv

Miai ir apmēram 6 gadi. Patversmē meitene nonāca 2015. gadā, kad viņas mīļotais cilvēks devās aizsaulē, bet par Miu un vēl citiem suņiem sāka “rūpēties” citi cilvēki. Diemžēl par rūpēm tās nosaukt ir grūti: dzīvnieki saskārušies ar cietsirdību un dzīvi briesmīgos apstākļos, par viņiem neviens nav rūpējies un tie gandrīz nav baroti. Patversmē Mia nonāca pavisam izmocīta, bet tagad ir uzņēmusi svaru un ir atgriezusies formā. Pārējie kompānijas suņi sev mājas jau ir atraduši, bet Mia vēl aizvien pacietīgi gaida savu jauno draugu. Viņa ir paklausīga un mierīga un ar viņu var staigāt bez pavadas – tiem, kuri rūpējas par viņu, Mia uzticas.

Rembo

Foto: Riga.lv

Ja jums rokās būs fotoaparāts, Rembo uzreiz dosies pie jums: un tikai pamēģiniet pārstāt viņam kasīt vēderu un mēģināt uzņemt foto – viņš pieprasīs turpinājumu un nekādu fotogrāfiju! Rembo sapņo par skaistu, mierīgu un laimīgu dzīvi ar labu cilvēku sev blakus – viņš būs lielisks draugs tiem, kuri nolems veltīt nedaudz uzmanības, lai iepazītos un iedraudzētos. Rembo iemīlēs saimnieku, kurš mīl dzīvi un suņus.

Aramiss

Foto: Riga.lv

No novembra patversmē dzīvo šis skaistais suns, kuram ir aptuveni 2 gadi. Suņa dzīve nav sākusies rožaini – sēžot pie ķēdes, kā rezultātā Aramisam ir radusies neizsakāma mīlestība pret skriešanu. Neskatoties uz to, viņš ļoti labi arī prot staigāt pie pavadas! Aramisa jaunajam saimniekam noteikti ar suni vajadzētu doties uz suņu skolu, jo suns ir nedaudz viltīgs un nepaklausīgs, bet ir arī ļoti aktīvs – ne velti radies teiciens “norāvies no ķēdes”. Patversmes “Ulubele” darbinieki tic, ka Aramisam ir nepieciešami pacietīgi saimnieki, kuri ir gatavi kļūt par Aramisa draugiem un skolotājiem, kuri strādātu ar viņu un redzētu rezultātu.

Foto: Riga.lv