Labās rokās: patversmes "Ulubele" kaķi jaunu māju meklējumos

4. Septembris, 2019

Viss ir pavisam vienkārši: cilvēkiem ir vajadzīgi kaķi un kaķiem - cilvēki. Patversmē "Ulubele" mitinās vairāk kā piecdesmit kaķu un kaķēnu, un tie visi ir pelnījuši dzīvot mīlošā ģimenē. Šodien portāls Rīga.lv pastāsta par trīs pūkainiem patversmes iemītniekiem, kuri, iespējams, gaida tieši jūs!


Foto: publicitātes

Šai skaistajai trīskrāsainajai kaķenītei ir nedaudz vairāk kā divi gadi. Patversmē viņa nonāca pagājušā gada maijā, kopā ar saviem jaundzimušajiem kaķēniem. Mierīgā un tīrīgā kaķene labi sadzīvo ar citiem kaķiem, viņa kļūs par lielisku draudzeni gan bērniem, gan pieaugušajiem mīlošā ģimenē.

Foto: publicitātes

Šī jaunā kaķenīte ir nedaudz bailīga, viņas uzticību jaunajiem saimniekiem vēl tikai nāksies nopelnīt - ar viņu būs jāpavada daudz laika, par viņu būs jārūpējas un viņai jāsniedz daudz mīlestības. Patversmē viņa dzīvo jau kopš 2017. gada jūnija, jau vairāk nekā divus gadus! Pa šo laiku viņa ir kļuvusi nedaudz drosmīgāka un palēnām sāk uzticēties cilvēkiem.

Foto: publicitātes

Šī kaķenīte vēl ir pavisam maza - viņai vēl nav pat 8 mēneši! Pagaidām viņa nav ļoti pašpārliecināta, un, lai kļūtu par uzticīgu draugu, viņai nepieciešama sociāla vide. Taču patversmes darbinieki ir pārliecināti: pacietība, miers un mīlestība, un šī skaistule kļūs par patiesu draugu.

Iepazīties ar patversmes "Ulubele" dzīvniekiem, adoptēt tos, kā arī atvest ziedojumus var katru dienu no plkst. 10.00 līdz 17.0. Tālrunis sīkākai informācijai: +371 20203333.