Labās rokās: pieci patversmes “Ulubele” suņi jaunu māju meklējumos

20. Septembris, 2019

Patversmes “Ulubele” iemītnieki dzīvo nemitīgās gaidās, cerot, ka pie viņiem ieradīsies jaunie saimnieki. Apskatiet šo brīnišķīgo suņu fotogrāfijas un izlasiet to stāstus. Iespējams, ka kāds no šī raksta varoņiem kļūs par tieši jūsu draugu. Lasiet rakstu un brauciet uz patversmi “Ulubele”, iepazīstieties ar Elzu, Naiku, Terēzi, Rembo, Lācīti, un citiem suņiem!


Elza

Foto: publicitātes

Šai meitenei ir aptuveni četri gadi, sunei ļoti patīk uzmanība. Bez vajadzības viņa nerej, prot kārtīgi uzvesties dzīvoklī, uz dīvāna nelec. Elzai patīk mazi bērni un prot staigāt pie pavadas.

Naiks

Foto: publicitātes

Tikko kā senioru voljērā uzklāti jauni pārklāji, Naiks bija pirmais, kurš ar baudu tajos iegūlās. Visticamāk, vēl pavisam nesen viņš ir bijis īsts “dīvāna suns”, taču tagad no viņa saimnieka ir palicis tikai neesošs tālruņa numurs uz skaistas ādas apkakles. Atliek cerēt, ka drīzumā Naikam būs jauni saimnieki, kuri par viņu parūpēsies.

Terēze

Foto: publicitātes

Iepriekšējais saimnieks par Terēzi nav spējis parūpēties – nakts aizsegā viņš aizvedis viņu uz veterināro klīniku, piesējis un atstājis viņu. Pēc visa spriežot, sune vēl aizvien pārdzīvo šo nodevību, viņa ir ļoti klusa un intraverta, neuzticas svešiem cilvēkiem, bet pieķeras ar visu sirdi. Terēze ir liela, mierīga un domīga sune, ļoti tīrīga, ir pieradusi dzīvot iekštelpās.

Rembo (6 gadi) un Lācītis (13 gadi)

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Patversmē nonākuši pēc saimnieka nāves. Jaunajās mājās viņiem dzīvot vislabāk būtu divatā. Iespējams, ka atradīsies cilvēks ar labu sirdi, kurš būs gatavs izmitināt divus draugus?