Laika ziņās Rīgā: nedēļas vidū lietu nomainīs sniegs

4. Novembris, 2019

Saskaņā ar sinoptiķu prognozēm, darba nedēļas sākumā visā valstī, tostarp arī Rīgā, gaidāms mākoņains laiks, daudzviet gaidāms ilgstošas lietusgāzes, vietām tās būs spēcīgas.


Rīgā pirmdien un naktī uz otrdienu būs apmācies un lietains laiks, nokrišņu daudzums var sasniegt 20 mm. Gaisa temperatūra gan naktī, gan dienā, būs +6...+12 grādu robežās. Pūtīs ziemeļaustrumu vējš, kas brāzmās var sasniegt 11-14 m/s.

Arī trešdien un ceturtdien galvaspilsētā, saskaņā ar prognozēm, gaidāms mākoņains laiks, taču gaisa temperatūra pazemināsies, dienā tā sasniegs tikai 2 grādus, taču naktī - ap nulli un pat zemāk. Iespējams sniegs.

Autovadītājus lūdz ņemt vērā, ka naktī un rīta stundās ceļi var apledot. Trešdien ziemeļu vējš pūtīs ar ātrumu 12 m/s, savukārt ceturtdien tas mainīs virzienu, pūtīs mērens austrumu vējš, ātrums - tikai 4 m/s.

Arī piektdiena Rīgā būs mākoņaina, taču brīžiem debesis skaidrosies, gaisa temperatūra pakāpsies līdz +6 grādiem, būtiski nokrišņi nav gaidāmi, ik pa laikam iespējams tikai neliels lietus. Pūtīs dienvidaustrumu vējš ar ātrumu 4 m/s.

 Lasiet arī:

Ko darīt, ja uz ceļa esi pamanījis “melno ledu”?

Kurās Rīgas ielās ir sastopams “melnais ledus”?