Maršruti jauniešiem

15. Augusts, 2019

Svētki vienmēr ir iemesls, lai satiktos, tā ir iespēja labi pavadīt laiku, atpūsties un uzzināt kaut ko jaunu. Tāpēc sapulcējiet savus draugus un paziņas, un kopā dodieties svētku maršrutā. Būs interesanti!


16. augusts

16.00 - 21.00
Lielais pikniks Mežaparkā

Pirmajā svētku dienā ar visu kompāniju varat doties uz Mežaparku, kur līdzās Lielajai estrādei noritēs lielākais pikniks Latvijā, 15 000 kvadrātmetru teritorijā varēs atpūsties svaigā gaisā un apskatīt, kā tiek radīta jaunā Mežaparka Lielā estrāde.

17.00 - 00.00 SUP
Rīgas brīvostas festivāls

Uzreiz pēc lielā piknika dodamies uz SUP festivālu Kronvalda parkā! Šeit draugu lokā varēs vērot SUPiādes dalībnieku priekšnesumus un karnevālu, grupas “Bur Mani” koncertu, kā arī strūklaku šovu “Ūdens stāsts mēness gaismā”. Līdzās atradīsies Rīgas brīvostas interaktīvais stends un labāko ielu ēdiena pārstāvju tirdzniecības vietas.

17. augustā

11.00-16.00
Pilsētas orientēšanās spēle “Farmācijas leģendām pa pēdām”

“Grindeks” un Farmācijas muzejs sadarbībā ar “Quest.lv” aicina ģimenes un draugu kompānijas piedalīties aizraujošā spēlē. Piedzīvojumu pilnās pastaigas laikā dalībniekiem būs jāatrod īpašas vietas Vecrīgā un jāizpilda uzdevumi, kas saistīti ar farmācijas vēsturi.

Dalībnieku reģistrācija un spēles starts – Farmācijas muzejā, R. Vāgnera ielā 13.

Sākt spēli var jebkurā laikā no plkst. 11.00 līdz 14.00.

Spēle ir 2 stundas gara, dalībnieku skaits komandā – no diviem līdz sešiem spēlētājiem.

Dalība spēlē – bez maksas. Katra finišu sasniegusī komanda saņems balvu.

9.00 - 22.00
Pludmales spēles

Visu dienu Lucavsalā – pludmales spēles! Petanks, florbols, klinšu kāpšana, peldēšana, un daudz kas cits. Pilna programma pieejama šeit:

13.00-00.00
Diennakts basketbola turnīrs “Krastu mačs”

Laukumā pie Kongresu nama jau desmito reizi noritēs basketbola mačs starp labā un kreisā Daugavas krasta iedzīvotājiem. Vienlaicīgi ar “Krastu maču” noritēs “StreetFood” festivāls.

12.00-19.00
Taipejas cirka grupas priekšnesums “Zemes dziesmas”

VEF Kultūras pils aicina uz vienas no Taivānas slavenākajām cirka trupām priekšnesumu! Ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kurus var saņemt “Biļešu paradīzes” kasēs.

Priekšnesumu laiki:

  • 12.00 - 13.00
  • 18.00 - 19.00

18. augusts

12.00 - 18.00
Hanzas Perons. Pārtapšana

Rīgas svētku laikā durvis apmeklētājiem pirmo reizi vērs Kultūras un izklaides centrs “Hanzas Perons” – 20. gadsimta sākumā būvēta Rīgas preču stacija, kas tagad ir pārtapusi par kultūras pasākumu norises vietu.

Maršruts ģimenēm ar bērniem

Romantiska pastaiga pāriem

Maršruts viesiem no citām valstīm un pilsētām

Maršruts vienatnē