Mežaparkā notiks BMX sacensības. Ieeja - bez maksas

12. Septembris, 2019

Nedēļas nogalē, 14. un 15. septembrī, Latvijas sportisti atgriežas  Mežaparka BMX trasē (Mores ielā 11).


Šajā posmā tiks izcīnīti dubultie punkti visās vecuma grupās. Pēc sacensībām tiks noteikti un apbalvoti gan posma, gan čempionāta kopvērtējuma uzvarētāji. Sacensībās piedalīsies Latvijas vadošie BMX sportisti dažādās vecuma grupās, kā arī viesi no Igaunijas, Somijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un citām valstīm. Sacensības piedalīsies vairāk nekā 300 sportisti.

14.septembrī noritēs Smscredit.lv BMX čempionāta septītais - noslēdzošais un izšķirošais - posms. Treniņbraucienu sākums plkst. 11.00, bet sacensību sākums plkst. 13.00. Izšķirošie finālbraucieni sāksies no plkst.16.00.

Sacensībās ar paraugdemostrējumiem uzstāsies velotriāla braucēji. Pasākuma noslēgumā pārsteigums - putu ballīte sacensību dalībniekiem un viesiem.

Savukārt svētdien, 15. septembrī, notiks vēl nebijis pasākums Latvijā – BMX HOLESHOT sacensības “Rīgas BMX kauss”. Sākums plkst. 10.00, kad notiks priekšbraucieni un izšķirošie fināla braucieni jaunāko grupu braucējiem.

Plkst. 14.00 sāksies Kendama JAM, kur varēs redzēt jaunākos trikus un piedalīties Kendama konkursā, lai izcīnītu SWEETS KENDAMAS balvu. Pēc plkst. 14.00 spēcīgāko, vecāko grupu braucieni, daļfināli un izšķirošie finālbraucieni.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome un Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Ikviens laipni lūgts. Pasākuma ieeja bezmaksas.