Nākamnedēļ Rīgas Svētku ietvaros norisināsies piedzīvojumu sacensības Lielais xRace Rīgas piedzīvojums

9. Augusts, 2017

Jau nākamnedēļ sāksies krāšņie un piedzīvojumu pilnie Rīgas svētki! Arī šogad, 19.augustā, Lucavsalas aktīvās atpūtas parkā tiks dots starts Lielajam xRace Rīgas piedzīvojumam, kas ļaus izbaudīt un iepazīt pilsētas vidi - gan skrienot, gan braucot ar velosipēdu, gan peldot, pārvietojoties ar laivu un izpildot dažādus speciālos uzdevumus.


Sestdien, 19.augustā, jau no plkst. 9:00 līdz 18:00 pilsētas viesi varēs izaicināt sevi “Skandi Motors drosmīgā lēciena” atrakcijā, kur no vairāku metru augstuma būs jālec piepūšamajā pūslī. Atrakcija visas dienas garumā būs pieejama bez maksas, bet vakarā tā tiks iekļauta Lielā xRace Rīgas piedzīvojuma distancē kā speciālais uzdevums.

Sestdien, plkst. 21:00 tiks dots starts piedzīvojumu meklētājiem, kas ar velosipēdiem dosies naksnīgajā piedzīvojumā kādā no distancēm - Garmin Sporta distancē ar astoņu stundu kontrollaiku, Nissan Skandi Motors Tautas distancē ar sešu stundu kontrollaiku un Isostar Īsajā distancē ar četru stundu kontrollaiku, ko lielākoties izmanto ģimenes ar bērniem un iesācēju komandas.

Sacensību ietvaros būs iespēja vērot svinīgo Rīgas salūtu, kā arī izjust asākas emocijas orientējoties tumšākos Rīgas nostūros. Lielākā distances daļa vīsies caur Rīgas parkiem un ielām. Neiztrūkstošs būs arī laivu uzdevums, kas ievedīs Daugavas viļņos, bet veikala “Gandrs” tornis gaidīs naksnīgā piedzīvojuma dalībniekus, lai izaicinātu klinšu sienas kāpšanā.

Sacensības notiek komandās par trim dalībniekiem katrā, bet Isostar Īsajā distancē var piedalīties no diviem līdz četriem dalībniekiem. Lai piedalītos sacensībās nepieciešamais obligātais ekipējums ir velosipēds, ķivere, atstarotāji, pieres lukturis un mobilais tālrunis.

Foto: publicitātes

Lielais xRace Rīgas piedzīvojums ir xRace sezonas ceturtais posms. Nākamais posms notiks 9.septembrī Talsos, bet sezonas noslēguma posms plānots Līgatnē 7.oktobrī.

Lai piedalītos sacensībās, nepieciešams piereģistrēties mājas lapā www.xrace.lv.

Sacensības atbalsta Rīgas dome, Skandi Motors, Nissan, Garmin, Isostar, Gandrs, Ceļotājs, Vitamax, RedBull, Hanzas Maiznīca, Velosock un LGK atrakcijas.